"Gra o tron". George R.R. Martin zdradził, jak powinien się zakończyć serial. HBO odrzuciło jego pomysł!

"Gra o tron" skończyła się po ośmiu sezonach, ale George R.R. Martin, czyli twórca kultowej sagi, proponował stacji zupełnie inne rozwiązanie. Włodarze HBO odrzucili jednak jego pomysł. Jak według George R.R. Martin powinna się zakończyć serialowa "Gra o tron"?

Multimedia

"Gra o tron" zakończyła się w maju 2019 roku. Finałowy sezon kultowej produkcji HBO wzbudzał mnóstwo emocji, niestety z każdym kolejnym odcinkiem, w sieci pojawiały się coraz bardziej negatywne opinie na jego temat. Wśród fanów przeważa opinia, że duet David Benioff i D.B. Weiss nie udźwignął ciężaru finału jednego z najważniejszych seriali ostatnich lat.

Zażarta walka o Żelazny Tron krainy Westeros dobiegła końca, ale powstają już kolejne seriale, które będą osadzone w świecie wykreowanym przez George'a R.R. Martina. Najwięcej uwagi poświęca się obecnie "House of the Dragons". Pierwszy prequel "Gry o tron" ma pojawić się na antenie HBO w 2020 roku.

George R.R. Martin zapewnia, że zakończenie książki będzie inne niż serialu HBO! Co się wydarzy?Zobacz więcej

Finał "Gry o tron" jako trzy filmy

George R. R. Martin ujawnił ostatnio, że koniec "Gry o tron" mógł być zupełnie inny i nie chodzi tutaj nawet o warstwę fabularną. Autor "Pieśni lodu i ognia" proponował bowiem stacji i showrunnerom, aby finał "Gry o tron" zamknąć w trzech pełnometrażowych filmach. HBO odrzuciło ten pomysł jakieś cztery lata temu.

Wszystko się teraz zmienia. Czym jest dziś kino? Czym jest telewizja? Co to jest streaming? Czy Netflix robi teraz kino, czy telewizję? Wszystko się ze sobą teraz miesza — stwierdził autor "Pieśni lodu i ognia".

Data premiery prequela "Gry o tron" ujawniona! Serial o Targaryenach nieprędko w HBO!Zobacz więcej

Co sądzisz o pomyśle George'a R.R. Martina? Czy zrobienie z finału "Gry o tron" trzech filmów byłoby lepszym pomysłem?

Zobacz galerię

Gra o tron made in Poland: gwiazdy o serialu HBO

Komentarze

Skomentuj
  • Marcin (gość)

    Trzeba byłoby najpierw zobaczyć te trzy filmy, źeby ocenić czy byłoby lepszym pomysłem.

    26.01.2020 04:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×