"Gra o tron". Indira Varma, czyli serialowa Ellaria Sand ma koronawirusa! Aktorka jest w trakcie kwarantanny

Groźny wirus nie oszczędza nikogo! Kolejna gwiazda "Gry o tron" poinformowała o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa. Tym razem chodzi o Indirę Varmę, czyli serialową Ellarię Sand. Aktorka jest w trakcie kwarantanny. Jak się czuje?

Multimedia

Koronawirus skutecznie paraliżuje cały świat, w tym przemysł telewizyjny i rozrywkowy. Wstrzymane są prace na planach popularnych produkcji, a w mediach pojawiają się informacje o kolejnych zarażonych znanych osobach. W środę (19.03) okazało się, że kolejna gwiazda "Gry o tron" ma koronawirusa. Po tym, jak pozytywny wynik testu otrzymał Kristofer Hivju, czyli serialowy Tormund, o swojej chorobie poinformowała Indira Varma.

Kristofer Hivju z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa! Zdjęcia przerwane!Zobacz więcej

Indira Varma, czyli serialowa Ellaria Sand ma koronawirusa!

Znana jest przede wszystkim z roli Ellarii Sand w "Grze o tron" Indira Varma podzieliła się przykrą informacją w mediach społecznościowych wpis. 46-latnia aktorka poinformowała, że przechodzi obecnie kwarantannę.

Leżę w łóżku i nie jest miło. Bądźcie bezpieczni, zdrowi i mili dla innych — napisała na Intagramie.

Indira Varma pracowała ostatnio na londyńskim West Endzie nad współczesną wersją "Mewy" Antona Czechowa. Co ciekawe, w spektakl zaangażowana jest również Emilia Clarke, czyli Daenerys z "Gry o tron". Próby do sztuki zostały oczywiście wstrzymane.

Indira Varma i Kristofer Hivju dołączyli tym samym do Toma Hanksa, Rity Wilson, Idrisa Elby, Olgi Kurylenko i Rachel Matthews. Te gwiazdy również zmagają się z groźnym wirusem.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×