"Gra o tron". Jeden z członków obsady przyznał, że nie oglądał ostatniego sezonu serialu. Powodem niepochlebne opinie widzów!

Ostatnio znów zrobiło się głośno o serialu HBO "Gra o tron". Nic w tym zaskakującego, w końcu właśnie w tym roku mija okrągła dekada od emisji pierwszego odcinka produkcji. Nie wszystkie głosy dotyczące serialu można określić jako pozytywne - jeden z członków obsady przyznał, że nie obejrzał ostatniego sezonu produkcji, w której zagrał!

Multimedia

Michael McElhatton o tym, dlaczego nie obejrzał 8. sezonu "Gry o tron"

Michael McElhatton, irlandzki aktor, znany jest między innymi ze swojej roli w serialu "Gra o tron". W tej produkcji wcielił się w postać Roose'a Boltona. W niedawnej rozmowie z brytyjską gazetą "Daily Express" aktor przyznał, że... nigdy nie obejrzał 8. sezonu "Gry o tron"!

Hity HBO GO w marcu. Serial "My, dzieci z Dworca ZOO" triumfuje! Co jeszcze trafiło w gusta Polaków?Zobacz więcej

- Nie oglądałem go. Wiecie, nie widziałem ostatniego sezonu. Zawsze oglądałem odcinki z małym opóźnieniem, byłem nimi absolutnie zachwycony, ale nie wyczekiwałem z niecierpliwością [finałowej serii]. Zapewne kiedyś ją obejrzę, ale miała tak strasznie recenzje, nie? To znaczy, naprawdę byłem rozczarowany – stwierdził Michael McElhatton.

Nie tylko "House of the Dragon"! HBO rozważa produkcję trzech innych spin-offów!Zobacz więcej

Zaznaczył od razu, że nie wyklucza obejrzenia ósmej odsłony "Gry o tron" w przyszłości. – Taka szkoda. Ale kiedyś to obejrzę. Na razie jednak nie widziałem, widziałem wszystko do końca 7. sezonu. Jak tworzyć coś tak wielkiego, tak oryginalnego i tak nowego przez osiem sezonów? W końcu coś musi nawalić. W pewnym sensie, może byłoby lepiej, gdyby się skończyło na siedmiu sezonach - przyznał odtwórca roli Roose'a Boltona.

"Gra o tron" dostępna jest na HBO GO!

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×