"Gra o tron". Josephine Gillan błaga o pomoc! Aktorka twierdzi, że izraelskie władze porwały jej córkę!

Josephine Gillan z "Gry o tron" podzieliła się w mediach społecznościowych poruszającą historią. Aktorka z serialu HBO zaapelowała do internautów o pomoc w odzyskaniu 8-miesięcznej córki. Gillan twierdzi, że dziecko zostało jej niesłusznie odebrane przez izraelskie władze.

Multimedia

Josephine Gillan w serialu "Gra o tron" wcielała się w postać Marei - jednej z prostytutek lorda Baelisha (Aidan Gillen). Kobieta zanim trafiła do produkcji HBO, pracowała jako aktorka filmów porno. Gillan w jednym z wywiadów przyznała nawet, że "Gra o tron" uratowała ją od życia prostytutki i uczyniła silniejszą osobą.

TOP 22 najlepszych seriali wszech czasów. Jest hit z 2019 roku!Zobacz więcej

O kobiecie nie było głośno, aż do teraz. Aktorka kilka dni temu za pośrednictwem strony GoFundMe zaapelowała do internautów o pomoc w odzyskaniu córki. O co chodzi?

Moja ukochana córka ma już prawie 8 miesięcy, wychowywałam ją i opiekowałam się nią od urodzenia. Kiedy miała 5 miesięcy izraelskie służby społeczne zdecydowały, że moje dziecko powinno zostać z moją koleżanką, ponieważ cierpiałam na depresję poporodową. Przyjaciółka okazała się cudowna i otoczyła Glorię prawdziwą miłością. Trzy noce temu pomoc społeczna wkroczyła jednak do niej w nocy o godzinie 00:30 i porwała moją córkę, oddając ją innej rodzinie” – napisała Josephine Gillan.

Aktorka twierdzi, że izraelskie władze nie miały żadnych podstaw, aby odebrać jej dziecko. Josephine Gillan chce walczyć o córeczkę, ale nie ma na to wystarczającej ilości pieniędzy.

Izraelscy prawnicy są bardzo kosztowni [...] szukam ludzi, którzy pomogą mi zebrać wystarczającą ilość pieniędzy, aby odzyskać córkę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×