"Gra o tron". Khal Drogo bez brody! Jason Momoa zgolił zarost w szczytnym celu!

Jason Momoa definitywnie pożegnał się z rolą Khala Drogo. Aktor zgolił swój bujny zarost w szczytnym celu! W ten sposób chce zwrócić naszą uwagę na poważny problem - zanieczyszczenie Ziemi plastikiem.

Multimedia

Jason Momoa zasłynął rolą Khala Drogo w kultowym serialu „Gra o tron”. Znakiem rozpoznawczym gwiazdora jest nie tylko blizna na brwi. Były nim też dredy, a do niedawna też bujna broda. Aktor znany również z filmu „Aquaman” postanowił jednak na dobre rozstać się ze swoim dotychczasowym wizerunkiem.

Kit Harington ostro o osobach krytykujących finałowy sezon. Aktor ma dla was jedną radę!Zobacz więcej

Jason Momoa zgolił zarost w szczytnym celu! W ten sposób postanowił zwrócić uwagę internautów na poważny problem, jakim jest zanieczyszczenie Ziemi plastikiem.

Żegnaj Drogo, żegnaj Arthurze Curry. Chciałem to zrobić, aby zwrócić uwagę na to, że plastik zabija naszą planetę i chyba znalazłem rozwiązanie. Jest jedna rzecz, która może bardzo pomóc naszej planecie, dopóki będziemy ją recyklingować. To aluminium, które w 100% można poddać recyklingowi. […] Aquaman stara się jak może, dla swoich dzieci, dla waszych dzieci, dla świata - mówi w materiale promocyjnym Jason Momoa.

Co sądzicie o geście Khala Drogo z "Gry o tron"? Jak podoba się Wam bez zarostu?

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • quadro555 (gość)

    Momoa sugeruje aby pić 🍺 z puszki 🤣

    21.04.2019 14:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×