"Gra o tron". Kiedy początek zdjęć do prequela serialu HBO? Co wiemy o "The Long Night"? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Znana jest już data rozpoczęcia zdjęć do spin-offa serialu "Gra o tron", który według informacji powstaje pod roboczym tytułem "The Long Night". Kiedy ruszą prace na planie nowej produkcji HBO. Co wiadomo o prequelu "Gry o tron"?

Multimedia

Prequel serialu "Gra o tron" powstaje pod roboczym tytułem "The Long Night". Według najnowszych informacji zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się już w lutym 2019 roku. Jakiś czas temu "Belfast Telegraph" informował, że zdjęcia do pilotażowego odcinka spin-offa "Gry o tron" miały rozpocząć się już październiku 2018 roku w studiach Paint Hall. Przewidywana data premiery prequela "Gry o tron" to 2020 rok.

Prequel "Gry o tron" - o czym?

Akcja prequela "Gry o tron" będzie rozgrywać się ok. 10 000 lat przed wydarzeniami z "Gry o tron", w Erze Herosów - okresie, który rozpoczął się od Paktu Pierwszych ludzi i dzieci lasu. Jednym z najważniejszych wydarzeń Ery Herosów była tzw. Długa Noc - sroga zima, która miała trwać przez całe pokolenia. Oficjalny opis spin-offa "Gry o ton" znajdziecie poniżej:

Mający miejsce tysiące lat przed wydarzeniami z „Gry o tron” serial stanowi zapis upadku świata ze złotej Ery Herosów w mrok. I wiemy tylko jedno: od przerażających tajemnic historii Westeros przez prawdziwe pochodzenie Białych Wędrowców i tajemnice Wschodu po legendarnych Starków… to nie jest historia, którą znamy.

Spin-off serialu HBO zamówiony – co o nim wiemy? [TWÓRCY, FABUŁA, BOHATEROWIE, TEORIE] Zobacz więcej

HBO jakiś czas temu informowało, że spin-off może liczyć na znacznie większy budżet niż "Gra o tron". Szczegóły projektu nie są jednak na razie znane. Wiadomo, że nad scenariuszem pracuje Jane Goldman ("Gwiezdny pył", "Kingsman")

Zobacz galerię

Źródło: Storyful/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×