"Gra o tron". Nikolaj Coster-Waldau pokazał jak mieszka w Los Angeles! Jaime Lannister ma w domu lalkę Brienne!

Przytulne wnętrza, piękny ogród, kolekcja dzieł sztuki oraz lalka Brienne - tak prezentuje się dom Nikolaja Costera-Waldau w Los Angeles! Jak mieszka Jaime Lannister z serialu "Gra o tron"? Zobacz materiał przygotowany przez redakcję magazynu "Architectural Digest".

Multimedia

Nikolaj Coster-Waldau to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych duńskich aktorów, któremu ogromną popularność przyniosła rola Jaime'a Lannistera z serialu "Gra o tron". Nikolaj Coster-Waldau nie ujawniał do tej pory zbyt wielu szczegółów ze swojego życia prywatnego. Wyjątek zrobił jednak dla redakcji jednego z magazynów, którą zaprosił do swojego domu w Los Angeles.

Drugi prequel w przygotowaniu! Wiemy, o czym będzie!Zobacz więcej

Nikolaj Coster-Waldau zaprosił media do swojego domu w Los Angeles

Popularnego aktora odwiedziła w Los Angeles redakcja magazynu "Architectural Digest". To dzięki ich wizycie wiemy w końcu, jak mieszka Jaime Lannister z serialu "Gra o tron". W domu dominują jasne kolory. Wnętrza urządzone są przytulnie i z klasą.

Aktor może się tez pochwalić pięknym ogrodem oraz pokaźną kolekcją dzieł sztuki. W domu Nikolaja Costera-Waldau można również znaleźć lalkę Brienne, którą aktor zamierza wkrótce wręczyć swojej koleżance z planu "Gry o tron" Gwendoline Christie.

A jednak! Szczęśliwe zakończenie dla niego i Brienne - napisał jeden z internautów.

Poniżej możecie zobaczyć, jak mieszka Nikolaj Coster-Waldau, czyli Jaime Lannister z "Gry o tron". Pięknie?

Zobacz galerię

"Gra o tron" to jeden z najważniejszych seriali ostatnich lat, który wyznaczył nową jakość w telewizji. 1. sezon kultowej już produkcji HBO zadebiutował 17 kwietnia 2011 roku. Premiera finałowej serii odbyła się 14 kwietnia 2019 roku. W sumie powstało 8. sezonów opowiadających o zażartej walce o Żelazny Tron krainy Westeros. Seriale osadzone w świecie wykreowanym przez George'a R.R. Martina będą bardzo istotne dla koncernu WarnerMedia, który przygotowuje się do uruchomienia własnego serwisu streamingowego o nazwie HBO Max.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×