"Gra o tron" odcinek 10. s. 5. Co wydarzy się w finale sezonu? [SPOILER]

Amerykanie obejrzeli już finał 5. sezonu hitowej "Gry o tron". Co się wydarzyło?

Multimedia

"GRA O TRON" ODCINEK 10. S. 5. W PONIEDZIAŁEK, 15.06.2015 O GODZ. 22:00 W HBO!

Twórcy "Gry o tron" zadbali o to, aby w finałowym odcinku 5. sezonu pt. "Mother’s Mercy" nie zabrakło emocji. Przygotowali prawdziwą mieszankę wybuchową! Sprawdź, co wydarzy się w ostatnim odcinku serii!

Ramsay oraz Brienne niweczą plany ataku Stannisa na Winterfell. Sansa wyskakuje z zamku, co może wskazywać na to, iż w końcu odzyskuje wolność i ucieka z Winterfell. Aryia traci wzrok. Czy kiedykolwiek go odzyska?

Daario i Jorah wyruszają na poszukiwanie Khaleesi, podczas gdy Tyrion wraz z Missandei przejmują władzę w Meereen. Jamie musi powiedzieć Myrcelli prawdę o jej rodzicach, a Cersei przeżywa jeden z najgorszych dni w swoim życiu. Przyznaje się Wielkiemu Sparrowowi do tego, że zdradziła męża.

Na koniec, jeden z ulubionych bohaterów fanów "Gry o tron" zostaje zabity przez członków Nocnej Straży. Chodzi oczywiście o... Jona Snowa! Czy to możliwe, aby widzowie jeszcze go zobaczyli?

Na nową serię "Gry o tron" trzeba poczekać rok.

CZYTAJ TAKŻE: FANI "GRY O TRON" OBURZENI SCENĄ GWAŁTU W 6. ODCINKU 5. SEZONU [SPOILER] HBO OSTRZEGA PRZED ŚCIĄGANIEM NOWYCH ODCINKÓW "GRY O TRON"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×