"Gra o tron: Ostatnia warta" - kiedy premiera filmu dokumentalnego o 8. sezonie? Zobacz zwiastun!

Już niebawem premiera finałowego sezonu serialu "Gra o tron". Na tym jednak nie koniec wrażeń, bo twórcy serialu przygotowali dla fanów pewną niespodziankę - dokument "Gra o tron: Ostatnia warta", czyli kronikę powstawania 8. sezonu. Zobaczcie zwiastun tej produkcji!

Multimedia

"Gra o tron: Ostatnia warta" - kiedy premiera?

"Gra o tron: Ostatnia warta" ("Game of Thrones: The Last Watch") pokaże kulisy powstawania finałowego sezonu. Zdjęcia kręcone były nie tylko w studiach, ale również na polach i parkingach w Irlandii Północnej. Dokument ten jest bezprecedensową, osobistą kroniką odsłaniającą kulisy powstawania Gry o tron.

Twórcy podążają w nim za członkami ekipy i obsadą serialu, którym przyszło zmagać z ekstremalną pogodą, goniącymi ich terminami czy nieustanną ciekawością podekscytowanych fanów, którzy marzyli o poznaniu chociaż rąbka fabuły. Produkcja ta jest nie tylko kroniką pracy na planie, to także zabawna i przejmująca historia, opowiedziana ze swadą i dużą dozą intymności, przedstawiająca słodko-gorzką prawdę o radości, jaką daje tworzenie świata i smutku towarzyszącym konieczności pożegnania się z nim.

Taki będzie koniec Daenerys i finał serialu HBO? Spełni się wizja z Domu Nieśmiertelnych?Zobacz więcej

Za reżyserię dokumentu "Gra o tron: Ostatnia warta" odpowiada Jeanie Finlay. Premiera filmu odbędzie się tydzień po premierze 6. odcinka, czyli 27 maja w HBO i HBO GO, dzień po amerykańskiej premierze.

"Gra o tron: Ostatnia warta" - zwiastun:

Zwiastun "Ostatniej Warty" potwierdza, że w filmie nie zabraknie wzruszających momentów. Zobaczymy m.in. wspólne czytanie scenariusza 8. sezonu "Gry o tron", które doprowadziło do łez m.in. Kita Haringtona. Widzimy też kulisy pracy na planie w Irlandii Północnej od twórców, aktorów, po scenografów i kostiumografów.

Komentarze

Skomentuj
  • eh (gość)

    Dlaczego Oni tak klaszczć ? Z czego się cieszą?

    20.05.2019 21:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×