"Gra o tron" prequel. Poznaj lokacje, w których będzie powstawać spin-off serialu HBO! Wśród nich ulubione wakacyjne kierunki Polaków [ZDJĘCIA]

Zdjęcia do prequela "Gry o tron" ruszają już niebawem. Poznaliśmy już lokacje, w których będzie kręcony spin-off serialu HBO. Oprócz Titanic Studios w Irlandii Północnej, ekipa serialu odwiedzi ulubione wakacyjne kierunki Polaków.

Multimedia

Szczegóły nowego serialu HBO autorstwa Jane Goldman oraz George'a R.R. Martina wciąż trzymane są w tajemnicy. Wiadomo, że w jednej z głównych ról w prequelu "Gry o tron" zobaczymy Naomi Watts, która wcieli się w charyzmatyczną gwiazdę towarzyskich salonów skrywającą mroczny sekret. Obok niej wystąpi aktor znany z serialu "Poldark - Wichry losu" Josh Whitehouse. Na razie nie wiadomo jednak kogo zagra.

Zdjęcia do prequela "Gry o tron" ruszają już niebawem. Dzięki Belfast Telegraph poznaliśmy już lokacje, w których będzie kręcony spin-off serialu HBO. Oprócz Titanic Studios w Irlandii Północnej, ekipa serialu odwiedzi ulubione wakacyjne kierunki Polaków. Ekipa serialu wyruszy w lutym na Wyspy Kanaryjskie i Las Palmas. Oprócz tego zdjęcia mają powstawać również na Teneryfie.

Czy w spin-offie serialu HBO rozgrywającym się w Erze Herosów będą smoki? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przypominamy, że spin-off serialu "Gra o tron" będzie kroniką upadku świata złotej Ery Herosów: od przerażających sekretów z historii Westeros przez genezę Białych Wędrowców, aż po tajemnice Wschodu i legendę Starków. Akcja prequela "Gry o tron" będzie rozgrywać się więc ok. 10 000 lat przed wydarzeniami z "Gry o tron". Jednym z najważniejszych wydarzeń Ery Herosów była tzw. Długa Noc - sroga zima, która miała trwać przez całe pokolenia.

Mający miejsce tysiące lat przed wydarzeniami z „Gry o tron” serial stanowi zapis upadku świata ze złotej Ery Herosów w mrok. I wiemy tylko jedno: od przerażających tajemnic historii Westeros przez prawdziwe pochodzenie Białych Wędrowców i tajemnice Wschodu po legendarnych Starków… to nie jest historia, którą znamy. \

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×