"Gra o tron". Prequel serialu ma już tytuł i logo? Wyciekły dokumenty ekipy pracującej nad spin-offem!

Prequel "Gry o tron" ma już tytuł i logo? Portal Watchers on the Wall opublikował materiały, które ujawniają szczegóły dotyczące spin-offa serialu HBO. Widzimy na nich logotyp oraz tytuł, jaki będzie najprawdopodobniej nosił prequel "Gry o tron".

Multimedia

Portal Watchers on the Wall dotarł do dokumentów ekipy produkcyjnej, które mogą potwierdzać, że "Blood moon" będzie oficjalnym tytułem prequela "Gry o tron". W materiałach opublikowanych na łamach serwisu możemy też po raz pierwszy zobaczyć logo serialu, które nawiązuje do tytułu spin-offa "Gry o tron".

Stacja HBO nie odniosła się jeszcze do przecieku. Autor sagi George R.R. Martin sugerował wcześniej, że serial będzie nazywał się "The Long Night" czyli "Długa noc" nawiązując tym samym do pokazywanych w nim wydarzeń: Ery Herosów i Białych Jeźdźców. Pisarz jednak szybko wycofał się ze swoich słów, zamieszczając na swoim blogu krótkie wyjaśnienie.

HBO poinformowało mnie, że pilot Jane Goldman nie jest (jeszcze) zatytułowany "Długa Noc". Jest to zdecydowanie tytuł, który preferuję, lecz teraz, oficjalnie pilot wciąż jest "Niezatytułowany". Tak więc... moja wina, moja wina, moja wina.

Materiały opublikowane przez portal Watchers on the Wall należy traktować jako orientacyjne - nie są one na razie wiążące, bo koncepcja stacji i twórców może jeszcze ulec zmianie.

Mamuty zamiast smoków w spin-offie kultowego serialu HBO? Jest wskazówka!Zobacz więcej

Przypominamy, że prequel będzie rozgrywał setki lat przed wydarzeniami z "Gry o tron". Szczegóły na temat fabuły wciąż trzymane są w tajemnicy. Jak wynika z oficjalnego opisu, produkcja będzie stanowić zapis upadku świata ze złotej Ery Herosów w mrok, od przerażających tajemnic historii Westeros przez prawdziwe pochodzenie Białych Wędrowców i tajemnice Wschodu po legendarnych Starków.

W obsadzie prequela "Gry o tron", poza Watts i Whitehouse'a, pojawią się: Naomi Ackie, Denise Gough, Jamie Campbell Bower, Sheila Atim, Ivanno Jeremiah, Georgie Henley, Alex Sharp, Toby Regbo, Marquis Rodriguez, John Simm, Richard McCabe, John Heffernan oraz Dixie Egerickx i Miranda Richardson. Premiera nowego serialu HBO zapowiedziana jest na 2020 rok. Jak zapowiada George R.R. Martin, poza prequelem "Gry o tron" trwają też prace nad trzema innymi cyklami z innymi postaciami i rozgrywającymi się w różnych przedziałach czasowych.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×