"Gra o tron". Przecieki na temat 7. sezonu serialu. Czeka nas sojusz i kolejna wielka bitwa?

W sieci pojawiają się kolejne informacje na temat 7. sezonu "Gry o tron". Według plotek najnowsza seria będzie skoncentrowana na wątku Żelaznych ludzi w tym Eurona Greyjoya!

Multimedia

Aktorzy "Gry o tron" zjechali się już do stolicy Irlandii Północnej - Belfastu, która jest głównym miejscem kręcenia serialu. Może to oznaczać tylko jedno: ruszają prace nad kolejnym sezonem, a my z każdym kolejnym dniem będziemy mieli coraz więcej przecieków z planu. Są już nawet pierwsze z nich!

Według informacji serwisu Watchers On The Wall, 7. sezon serialu skupi się na wątku Yary i Theona Greyjoyów. Wiele wskazuje na to, że w najnowszej serii zobaczymy również kolejną wielką bitwę, tym razem jednak morską, która rozegra się między statkami rodzeństwa a flotą Eurona Greyjoya. Prawdopodobnie zwycięstwo będzie należało do najstarszego z Greyjoyów, który pojmie Yarę lub Theona. Na tym jednak nie koniec rewelacji na temat Eurona, bo jak donosi serwis, Wronie Oko będzie zmuszony znaleźć sobie sprzymierzeńców w Westeros i oto na jego drodze stanie królowa Siedmiu Królestwach - Cersei. Jako sojusznicy będą mieli większe szanse, by stawić opór siłom Smoczej Królowej.

CZYTAJ TAKŻE:

"GRA O TRON" W KSIĘDZE REKORDÓW GUINNESSA "GRA O TRON". KULISY BITWY BĘKARTÓW. KTÓRE SCENY KRĘCONO NAPRAWDĘ, A GDZIE ZASTOSOWANO EFEKTY SPECJALNE? [WIDEO]
"GRA O TRON". GÓRA Z "GRY O TRON": MOJA POSTAĆ TO PÓŁ-CZŁOWIEK, PÓŁ-ZOMBIE [WYWIAD]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×