"Gra o tron" sezon 6. Jon Snow powstaje z martwych? Sprawdź, co wydarzy się w 3. odcinku! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Tuż po premierze 2. odcinka "Gry o Tron" w sieci pojawiła się zapowiedź kolejnego epizodu. Sprawdźcie, co wydarzy się 3. odcinku serialu!

Multimedia

Trzeci odcinek "Gry o Tron" zatytułowano "Krzywoprzysięzca". Jak wynika z oficjalnego opisu tego epizodu Daenerys stanie w obliczu przyszłości, a Bran – przeszłości. Tommen spotyka się z Wielkim Wróblem. Arya będzie kontynuowała swój trening, aby zostać nikim. Varys znajdzie rozwiązanie, a Ramsay otrzyma dar.

W zwiastunie 3. odcinka widzimy, jak Jon Snow podnosi się, ale czy to już jego zmartwychwstanie? Następnie śledzimy kolejny trening Aryi. Starkówna radzi sobie coraz lepiej. Słyszymy również jak Jaqen H'ghar mówi "jeżeli dziewczynka jest naprawdę nikim, ma się czego obawiać". Wszystko wskazuje na to, że trening Aryi dobiegnie wkrótce końca. Najbardziej interesującym momentem w zwiastunie 3. odcinka jest prezent, który otrzyma Ramsay Bolton od nieznajomego mężczyzny. Co to będzie? W 3. odcinku zobaczymy również Daenerys, a także Cersei w Królewskiej Przystani, a na koniec kolejna wizja Brana - retrospekcja z Wieży Radości.

CZYTAJ TAKŻE:

"GRA O TRON" SEZON 6. ODCINEK 1. NIC NIE WIEMY [RECENZJA]
"GRA O TRON" SEZON 6. ODCINEK 1. ZA DARMO W INTERNECIE!
"GRA O ZGON", CZYLI CO BY BYŁO, GDYBY "GRĘ O TRON" KRĘCILI POLACY [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×