gra o tron sezon 8 co się wydarzyło

“Gra o tron 8” odcinek 2. Śpieszmy się kochać bohaterów, tak szybko odchodzą. Sprawdź, jak oceniamy wstęp do epickiej bitwy!

Po obejrzeniu 2. odcinka 8. sezonu “Gry o tron” odnoszę nieodparte wrażenie, że twórcy starają się przygotować widzów na śmierć ulubionych bohaterów, pokazując nam ich w jak najlepszym wydaniu, robiących i mówiących rzeczy, za które ich pokochaliśmy, albo których dla nich zwyczajnie przez ostatnie sezony pragnęliśmy. Sprawdźcie, jak oceniamy wstęp do epickiej bitwy, czyli 2. odcinek finałowego sezonu "Gry o tron"!

22.04.2019Gra o tron

Przeczytaj także:

“Gra o tron 8” odcinek 3. Kto zginął w Bitwie o Winterfell? Lista ofiar nie jest długa! Sprawdź, kto nie przeżył starcia z armią Nocnego Króla!

Wielka Bitwa o Winterfell – kto zginął w 3. odcinku 8. sezonu “Gry o tron”? Długo wyczekiwane starcie sił Daenerys i Jona Snowa z armią Nocnego Króla pochłonęło mnóstwo ofiar wśród Dothraków i Nieskalanych. Widzowie “Gry o tron” muszą też pogodzić się ze śmiercią kilku ważnych postaci. Kto zginął, a kto uszedł z życiem w Bitwie o Winterfell? Sprawdź listę ofiar!

29.04.2019Gra o tron

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×