"Gra o tron" sezon 8. Pierwsze recenzje i reakcje po premierze. Jak powrót serialu HBO oceniają zachodnie media?

Kilka dni temu w Nowym Jorku odbyła się uroczysta premiera 8. sezonu "Gry o tron". Na wydarzenie zaproszono garstkę dziennikarzy, którzy publikują już w sieci pierwsze recenzje i dzielą się swoimi reakcjami po premierze serialu. Jak oceniają powrót "Gry o tron"?

Multimedia

Premiera ósmego i zarazem finałowego sezon u"Gry o tron" już 14 kwietnia 2019 roku w USA. W Polsce pierwszy odcinek ostatniej serii zostanie wyemitowany przez HBO w nocy z 14 na 15 kwietnia o godz. 3:00 oraz 15 kwietnia o godz. 20:00. Kilka dni temu w Nowym Jorku odbyła się uroczysta premiera 8. sezonu "Gry o tron". Na czerwonym dywanie pojawiła się plejada gwiazd - zarówno aktorzy występujący obecnie w serialu HBO, jak i ci, którzy pojawiali się w poprzednich sezonach, ale ich bohaterowie umarli. W wydarzeniu uczestniczyła też garstka dziennikarzy, którzy mieli okazję zobaczyć już premierowy odcinek 8. sezonu.

Część z zaproszonych osób podzieliła się na Twitterze swoimi wrażeniami z seansu przedpremierowego 8. sezonu "Gry o tron". W sieci pojawiają się też pierwsze recenzje. Jak powrót serialu HBO oceniają zachodnie media?

Zobacz, jak zmienili się bohaterowie serialu na przestrzeni 8. sezonów!Zobacz więcej

James Hibberd z Entertainment Weekly twierdzi, że powrót serialu to coś fantastycznego. -Tyle spotkań bohaterów. Kilka epickich sekwencji. To coś więcej niż ustawianie pionków na resztę sezonu. Dużo ważnych rzeczy, które dzieją się w satysfakcjonujący sposób.

Redaktora strony Hidden Remote poinformowała na Twitterze, że w 1. odcinku 8. sezonu "Gry o tron" dzieje się tak wiele, że trudno to wszystko od razu przetrawić. -Nie mogę się doczekać, aby ponownie to obejrzeć 14 kwietnia! Więcej szczegółów znajdziemy w recenzji The Telegraph, której autorka wskazuje, że premierowy odcinek jest skupiony wokół zjazdów bohaterów, ale posiada zauważalnie lżejszy, bardziej humorystyczny ton.

Najważniejsze odcinki serialu. Te momenty warto przypomnieć sobie przed premierą 8. sezonu!Zobacz więcej

Twórcy utrzymują jednak całość w mrocznych brutalnych ryzach. W premierowym odcinku zobaczymy, jak rozwija się relacja Daenerys Targaryen i Jona Snowa. Łatwo nie będzie, bo ludzie WInterfell będą do niej - mówiąc delikatnie - sceptycznie nastawieni. Matka Smoków będzie też skupiona na problemie, jakim może okazać się teraz dla niej Viserion będący pod wpływem Nocnego Króla.

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Jacek (gość)

    Jak chcecie wrócić do poprzednich sezonów to wszystkie macie w fajnej jakości na https://dobre-filmy.pl/seriale/gra-o-tron-2011-online/ ja oglądałem od początku.

    09.04.2019 22:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×