gra o tron sezon 8

"Gra o tron 8" odcinek 6. RECENZJA. Znakomite zakończenie czy najbardziej rozczarowujący finał wszech czasów?

Finał serialu "Gra o tron" za nami. Wiemy już, jak skończyła się trwająca od przeszło 8 lat telewizyjna superprodukcja, która z każdym sezonem przyciągała przed telewizory miliony widzów na całym świecie. Kto zasiadł na Żelaznym Tronie i wygrał tytułową grę? Czy rozwiązanie, jakie otrzymaliśmy, jest satysfakcjonujące i godne takiego serialu jak "Gra o tron"? Oceniamy 6. odcinek 8. sezonu, który wyreżyserował duet: David Benioff i D.B. Weiss.

20.05.2019Gra o tron

"Gra o tron 8". TOP 10 teorii dotyczących finału serialu HBO. Co jeszcze może się wydarzyć w ostatnim odcinku?

Na chwilę przed finałem serialu "Gra o tron" przychodzimy do Was z TOP 10 najpopularniejszych teorii o serialu HBO, które mają jeszcze szansę się sprawdzić w ostatnim odcinku. Kto według widzów ma największe szanse, by zasiąść na Żelaznym Tronie? Czyją śmierć zobaczymy najprawdopodobniej w finale "Gry o tron"? Sprawdźcie, co jeszcze może się wydarzyć! Oto TOP 10 teorii dotyczących finału serialu HBO!

17.05.2019Gra o tron

"Gra o tron 8". Conleth Hill, czyli serialowy Varys szczerze o ostatnich sezonach serialu HBO. Nie należą do jego ulubionych!

Nie podobają się wam ostatnie sezony "Gry o tron"? Conleth Hill, czyli serialowy Varys też nie jest ich fanem! Aktor, którego przygoda z serialem zakończyła się na 5. odcinku 8. sezonu udzielił ostatnio wywiadu, w którym opowiedział o swoim bohaterze i tym, co go spotkało. Conleth Hill przyznał szczerze, że wątek Varysa zszedł w ostatnich latach na dalszy plan.

15.05.2019Gra o tron

"Gra o tron". Ian McElhinney twierdzi, że George R.R. Martin napisał już "Wichry zimy" i "Sen o wiośnie"! Aktor zdradził szczegóły tajnej umowy

"Wichry zimy" i "Sen o wiośnie" to jedne z najbardziej wyczekiwanych tytułów, które będą wieńczyć cykl "Pieśni lodu i ognia" George'a R.R. Martina. Ian McElhinney, czyli serialowy Ser Barristan Selmy podczas Epic Conu 2019 ujawnił sensacyjną informację. Aktor twierdzi, że pisarz ma już skończone obie książki, ale ich wydanie wstrzymuje póki co umowa, którą zawarł z twórcami "Gry o tron".

13.05.2019Gra o tron

"Gra o tron 8" odcinek 5. Spekulacje widzów znowu okazały się ciekawsze niż sam serial. Twórcy wbili przedostatni gwoźdź do trumny

W 5. odcinku runęła nie tylko stolica Siedmiu Królestw. Ostatecznie runęła też “Gra o tron”, którą pokochaliśmy przed laty. Po raz kolejny spekulacje widzów dotyczące kolejnych odcinków okazały się ciekawsze niż to, co finalnie było nam dane zobaczyć na ekranie. Szkoda, że David Benioff i D.B. Weiss zafundowali nam festiwal spełniania drobnych zachcianek widzów, kosztem głównych wątków, które były przecież tak pieczołowicie rozwijane od samego początku "Gry o tron".

13.05.2019Gra o tron

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×