"Gra o tron". Sophie Turner krytykuje niezadowolonych z finału fanów serialu! "Nie mają za grosz szacunku!"

Finał "Gry o tron" nie spełnił oczekiwań wszystkich fanów serialu. Powstała petycja, aby twórcy nakręcili ostatni sezon jeszcze raz. Sophie Turner, czyli serialowa Sansa Stark krytykuje takie podejście do sprawy. Co powiedziała?

Multimedia

Finał serialu "Gra o tron 8" za nami. Komentarze po emisji ostatniego odcinka są różne, ale najgłośniejsze są głosy wskazujące na to, że scenarzyści D.B. Weiss i David Benioff zawiedli fanów hitowej produkcji HBO.

Znakomite zakończenie czy najbardziej rozczarowujący finał wszech czasów?Zobacz więcej

Powstała nawet petycja, w której fani domagają się ponownego nakręcenia 8. sezonu. Jak dotąd zebrała już prawie 1,5 miliona podpisów. Oczywiste jest, że twórcy nie zdecydują się wrócić na plan, ale zbiorowa krytyka najnowszych odcinków nie przechodzi bez echa. Sprawę postanowiła skomentować Sophie Turner, czyli serialowa Sansa Stark:

Ludzie zawsze mają swoje pomysły na zakończenie serialu i kiedy ta wizja nie sprawdza się, zaczynają głośno o tym mówić i się buntować. Uważam, że wszelkie tego typu petycje i akcje są oznaką braku szacunku dla ekipy filmowej, scenarzystów i reżyserów — wszystkich tych ludzi, którzy pracowali nad tą produkcją przez 10 lat, a zwłaszcza nad ostatnim sezonem, którego przygotowanie zajęło aż 11 miesięcy. Kręciliśmy go w nocy przez ponad 50 dni. Wiele osób ciężko nad nim pracowało, a ci, którzy teraz to po prostu ignorują, pokazują tylko, że nie mają dla tych ludzi za grosz szacunku.

Zgadzacie się z Sophie?

George R.R. Martin zapewnia, że zakończenie książki będzie inne niż serialu HBO! Co się wydarzy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×