"Gra o tron". Sophie Turner wyznaje, jak zaczęła się jej przyjaźń z Maisie Williams. Powiedziała za dużo? [ZDJĘCIA]

Takiego wyznania od Sophie Turner, czyli Sansy Stark z "Gry o tron" się nie spodziewaliśmy. Aktorka w jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała o tym, jak zaczęła się jej przyjaźń z Maisie Williams. Wygląda na to, że powiedziała za dużo.

Multimedia

Starkowie trzymają się razem i to już od 10 lat! Maisie Williams i Sophie Turner w serialu "Gra o tron" grają siostry. Aktorki poznały się podczas przesłuchań i od razu zaprzyjaźniły. Mają takie same tatuaże, a Maisie Williams była nawet druhną na ślubie Sophie z Joe Jonasem, który odbył się tuż po zakończeniu prac nad 8. sezonem "Gry o tron".

Jak zaczęła się ich przyjaźń? Sophie Turner pozwoliła sobie na szczerą wypowiedź podczas nowojorskiego Comic Comu. Młoda aktorka szybko zdała sobie sprawę, że powiedziała za dużo.

W pewnym sensie byłyśmy samotne w "Grze o tron" i pewnie dlatego przez ostatnie sezony Maisie i ja nocowałyśmy razem podczas zdjęć albo za każdym razem, gdy byłyśmy w tym samym mieście. Siedziałyśmy, jadłyśmy, oglądałyśmy głupie filmiki i paliłyśmy trawkę. Nie wiem, czy mój agent nie zabije mnie za to, co powiedziałam. Ćpałyśmy, a potem siadałyśmy razem w łazience i robiłyśmy sobie makijaże. Było zabawnie. - przyznała serialowa Sansa.

Ostatni sezon zabierze widzów w miejsca, których nigdy się nie spodziewali! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Premiera finałowych odcinków "Gry o tron" odbędzie się najpewniej latem, a być może nawet jesienią 2019 roku. Szefowie stacji HBO potwierdzili, że w finałowym sezonie "Gry o tron" zginie sporo ważnych postaci. - Nikt z obsady nie otrzymał scenariuszy wcześniej. Jeden po drugim, każdy dowiadywał się, jak zginą ich bohaterowie. Kiedy odkrywali, w jaki sposób zginą ich postacie, byli wzruszeni - powiedziała Francesca Orsi. Oprócz tego "Gra o tron" doczeka się kilku spin-offów, a prace nad pierwszym z nich są już w fazie realizacji. W czerwcu 2018 roku HBO poinformowało, że pilot pierwszego spin-offa "Gry o tron" został już zamówiony. Wiadomo, że akcja nowej serii będzie rozgrywać się ok. 10 000 lat przed wydarzeniami z "Gry o tron", a motywem przewodnim będzie Era Herosów.

Źródło: Cover Video, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×