"Gra o tron". Spin-off serialu w fazie realizacji. Wiemy, kiedy początek zdjęć do odcinka pilotażowego. Kto w obsadzie?

Spin-off serialu "Gra o tron" jest już w fazie realizacji. Zdjęcia do nowej serii, której akcja będzie rozgrywać się w Erze Herosów, ruszają już niebawem. Co wiemy o produkcji? Kto znalazł się w obsadzie spin-offa "Gry o tron"?

Multimedia

"Gra o tron" doczeka się aż pięciu spin-offów, a prace nad pierwszym z nich są już w fazie realizacji. W czerwcu 2018 roku HBO poinformowało, że pilot pierwszego spin-offa "Gry o tron" został już zamówiony. Wiadomo, że akcja nowej serii będzie rozgrywać się ok. 10 000 lat przed wydarzeniami z "Gry o tron", a motywem przewodnim będzie Era Herosów.

Spin-off serialu HBO zamówiony – co o nim wiemy? [TWÓRCY, FABUŁA, BOHATEROWIE, TEORIE] Zobacz więcej

Jak poinformował "Belfast Telegraph" zdjęcia do pilotażowego odcinka spin-offa "Gry o tron" mają rozpocząć się już październiku 2018 roku w studiach Paint Hall. Nie oznacza to jednak, że pójdą za tym kolejne odcinki. Włodarze HBO dopiero po obejrzeniu pilota podejmą decyzję o zamówieniu całego sezonu. Szczegóły związane z obsadą nie są na razie znane. Twórcami pierwszego spin-offa "Gry o tron" są za to George R.R. Martin oraz Jane Goldman ("X-Men: Pierwsza klasa", "Kick-Ass", "Kingsman: Tajne służby"). Nad pozostałymi spin-offami "Gry o tron" pracują również Max Borenstein ("Godzilla", "Kong: Wyspa Czaszki"), Brian Helgeland ("Tajemnice Los Angeles") i Carly Wray ("Mad Men").

Jeżeli stacja HBO zdecyduje się zamówić cały sezon historii osadzonej w Erze Herosów, premiera nowego serialu może odbyć się nie wcześniej niż w 2020 roku, czyli rok po premierze ósmego i ostatniego już sezonu "Gry o tron".

Zobacz galerię

Źródło: Storyful/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×