"Gra o tron". TOP10 serialowych i filmowych smoków. Ogniste bestie znajdziesz nie tylko w serialu HBO! [RANKING]

"Gra o tron" rozsławiła smoki w telewizji, ale ogniste bestie pojawiały się już wcześniej na małym i dużym ekranie. Przygotowaliśmy dla Was ranking tych niezwykłych stworzeń. Smoki Daenerys mają konkurencję? Oto nasze TOP10 serialowych i filmowych bestii!

Multimedia

„Legendy się nie zabija” … takie słowa padają w obronie smoka, którego chce się zgładzić w naszym rodzimym „Wiedźminie” z ust Jaskra granego przez Zbigniewa Zamachowskiego. Sądząc jednak po kondycji i częstotliwości goszczenia na ekranie smokom na pewno nie grozi odejście w niebyt.

Zobacz, jak zmienili się bohaterowie serialu na przestrzeni 8. sezonów!Zobacz więcej

Te niezwykłe stworzenia swój renesans przezywają dzięki „Grze o tron” i wyjątkowo widowiskowemu wątkowi Daenerys, Matki Smoków, która dzięki nim podbija miasta, karze zdrajców i zaprowadza sprawiedliwe porządki w nieprawym świecie. Mamy nadzieję, że zobaczymy te stworzenia w jeszcze niejednym filmie, ale zanim to się stanie sprawdźmy, jak ich kariera na dużym i małym ekranie rozwijała się do tej pory.

Oto nasze TOP10 serialowych i filmowych smoków. Gdzie jeszcze pojawiły się ogniste bestie?

Zobacz galerię

Ranking przygotowała: Beata Cielecka

Komentarze

Skomentuj
 • Love (gość)

  To nie ten film

  05.05.2019 10:19
 • Jeździec smokow (gość)

  A Szczerbatek???????

  07.08.2017 22:18

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×