"Gra o tron". TOP20 najlepszych odcinków serialu HBO wg IMDb. Które epizody są najwyżej oceniane przez widzów?

Najlepsze odcinki serialu "Gra o tron" wg IMDb - które zostały najwyżej oceniane przez widzów? W rankingu TOP20 najlepszych odcinków "Gry o tron" królują nie tylko epizody zawierające sceny batalistyczne. Krew w serialu "Gra o tron" leje się przecież nie tylko na polu bitwy. Widzowie doceniają serial HBO także za bomby emocjonalne i wciągające rozgrywki polityczne. Sprawdź TOP20 najlepszych odcinków serialu "Gra o tron" wg serwisu IMDb.

Multimedia

Najlepsze odcinki "Gry o tron" - które epizody są najlepiej oceniane przez Internautów na świecie?

Serial "Gra o tron" to osiem sezonów, na które składają się w sumie 73 odcinki. Które epizody są najlepiej oceniane przez Internautów na świecie? Na podstawie ocen użytkowników największej internetowej bazy na temat filmów i seriali - IMDb opracowaliśmy ranking: TOP20 najlepszych odcinków serialu "Gra o tron". W zestawieniu znalazły się nie tylko epizody, w których były sceny batalistyczne. Ranking najlepszych odcinków "Gry o tron" obrazuje, że widzowie w szczególności upodobali sobie 4. sezon produkcji HBO.

Znakomite zakończenie czy najbardziej rozczarowujący finał wszech czasów?Zobacz więcej

Aż 5 z 10 odcinków 4. sezonu "Gry o tron" znalazło się bowiem w TOP20 najlepiej ocenianych epizodów przez użytkowników serwisu IMDb. Czy w zestawieniu znalazły się odcinki z finałowego, 8. sezonu "Gry o tron", który tak bardzo podzielił widownię?

W galerii znajdziesz ranking TOP20 najwyżej ocenionych odcinków serialu "Gra o tron". Średnia została wyliczona na podstawie ocen użytkowników serwisu IMDb. Sprawdź, które odcinki "Gry o tron" są najlepiej oceniane przez Internautów na świecie!

Zobacz galerię

Więcej o serwisie IMDb:

IMDb to największa na świecie internetowa baza danych na temat filmów i ludzi z nimi związanych. Internauci mogą w nim sprawdzić informacje o filmach, serialach i produkcjach telewizyjnych, a także o aktorach i nagrodach filmowych. Serwis istnieje od 17 października 1990 roku, a w jego bazie znalazły się jak dotąd ponad 5 mln tytułów. Każdy film i serial może być oceniany przez użytkowników w skali od 1 do 10.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×