"Gra o tron". Twórcy chcą zmniejszyć liczbę odcinków serialu! Ile epizodów jeszcze powstanie?

Wygląda na to, że 6 seria "Gry o Tron" będzie ostatnim sezonem składającym się z 10 odcinków!

Multimedia

Twórcy serialu chcą zmniejszyć liczbę odcinków serialu. W rozmowie z Variety, David Benioff i D.B. Weiss powiedzieli, że po zakończeniu 6 sezonu, zostanie im do nakręcenia jeszcze tylko 13 epizodów. To oznacza, że 7. sezon miałby składać się z siedmiu, a seria finałowa z zaledwie sześciu odcinków.

Wkraczamy na ostatnią prostą. Po tym sezonie zostanie nam do zrealizowania jeszcze 13 odcinków. Taki jest plan, ale nic nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzone. - powiedział David Benioff.

CZYTAJ TAKŻE:

12 RZECZY, KTÓRYCH PRAWDOPODOBNIE NIE WIECIE O "GRZE O TRON" [ZDJĘCIA] "GRA O TRON". WIEMY, KTO JAKO PIERWSZY OBEJRZY 6 SEZON! [ZDJĘCIA]

Dyrektor programowy HBO, Michael Lombardo wie o planach Weissa i Benioffa. Zapytany o to, czy chciałby, aby serial był kontynuowany przez kolejne 6 lat, powiedział - Jasne! Jestem optymistą i wierzę, że uda się to nam wspólnie rozgryźć, rozmowy wciąż trwają.

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalne stanowisko HBO w tej sprawie. Uważacie, że skrócenie liczby odcinków w ostatnich dwóch seriach to dobre rozwiązanie?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×