"Gra o tron". Usunięte sceny z 8. sezonu trafiły do sieci! Tłumaczą przemianę Daenerys?

Od finałowej serii "Gry o tron" minęło już kilka miesięcy. Fani serialu HBO wciąż nie mogą jednak pogodzić się z tym, jak twórcy postanowili zakończyć ich ulubioną historię. Teraz w sieci pojawiły się usunięte z 8. sezonu sceny. Czy tłumaczą przemianę Daenerys?

Multimedia

Sceny usunięte z 8. sezonu "Gry o tron"

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że podczas prac na planie serialu powstaje dużo więcej materiału niż to, co ostatecznie pojawia się na ekranie. Nie inaczej było w przypadku 8. sezonu "Gry o tron". Okazuje się więc, że wiele scen zostało wyciętych, a niektóre z nich właśnie trafiły do sieci!

Intrygujące pytania po finale. Niektóre z nich są naprawdę zabawne!Zobacz więcej

Po finale "Gry o tron" pojawiły się głosy, że zakończenie poszczególnych wątków nie spełniło oczekiwań fanów. Wiele wątpliwości wzbudziła przemiana Daenerys (Emilia Clarke), która w finałowych odcinkach zaprezentowała swoją wyjątkową bezwzględność i okrucieństwo. Czy wycięte sceny wyjaśniają, co tak naprawdę stało się z Matką Smoków?

Wycięte sceny to część kompletnego wydania "Gry o tron" na Blu-ray i DVD, które swoją oficjalną premierę ma w grudniu 2019 roku. Przypomnijmy, że trwają przygotowania do prequela "Gry o tron", który otrzymał tytuł "House of the Dragons". Ma opowiadać o ekscytujących dziejach dynastii Targaryenów.

Emilia Clarke była zmuszana do rozbieranych scen! Aktorka zagrała ich najwięcej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×