"Gra o tron". Włosy Sansy odzwierciedlają ważne punkty fabuły serialu. Jak interpretować jej fryzurę z 8. sezonu?

Fani serialu "Gra o tron" czujnie obserwują wszystkie informacje pojawiające się w sieci na temat ulubionych bohaterów. Wypatrują też najdrobniejszych szczegółów w materiałach promocyjnych, które poddają dogłębnej analizie. Nie od dziś wiadomo, że włosy Sansy odzwierciedlają ważne punkty fabuły serialu. Jak interpretować jej fryzurę z 8. sezonu?

Multimedia

Włosy Sansy z "Gry o tron" ewoluują w każdym sezonie. Od typowej, rozczochranej dziewczyny z Północy, po stojące w cieniu Cersei dziecko zdrajcy, kopiującą styl Margaery Tyrell, aż po mroczną towarzyszkę Littlefingera i powracającą do korzeni córkę Catelyn Stark. Fryzury Sansy Stark są szeroko komentowane przez fanów "Gry o tron", od kiedy aktorka Sophie Turner w 2017 roku potwierdziła, że ​​włosy jej bohaterki odgrywają dużą rolę i zdradzają niekiedy więcej niż jej słowa lub czyny.

Sansa jest bardzo cichą postacią, tak naprawdę nigdy nie wiesz, co myśli, ani kto tak naprawdę ma na nią wpływ. I to był jeden ze sposobów, które wykorzystaliśmy przy budowanie tej postaci: włosy i jej kostiumy - opowiadała w jednym z wywiadów aktorka.

Jon dożyje starości, a jego siostry zginą młodo? Co ujawnia nowy teaser w krypcie pod Winterfell?Zobacz więcej

W pierwszych sezonach "Gry o tron" fryzury Sansy wzorowane były na innych silnych kobietach, takich jak Margaery Tyrell i Cersei Lannister. W piąty sezonie córka Starków przyciemniła włosy, w Dolinie pokazuje swoją nową twarz, a to wszystko pod okiem Petyra Baelisha.

Co zdradzają włosy Sansy w teaserze 8. sezonu w krypcie pod Winterfell? Fryzura rudowłosej do złudzenia przypomina uczesanie Daenerys Targaryen. Panie wkrótce spotkają się po raz pierwszy i można przypuszczać, że Sansa polubi Dany. Niektórzy fani dopatrują się w tym również przejęcie przez Sansę władzy. Czy Starkówna w 8. sezonie "Gry o tron" może doczekać się swojej własnej korony? Jeśli przyjmiemy, że włosy Sansy nieustannie odzwierciedlają ludzi, od których ta chce się uczyć, to Matka Smoków rzeczywiście może stać się dla niej ogromną inspiracją w finałowych odcinkach "Gry o tron".

Sansa pozna Daenerys i odda jej Winterfell! Zobacz nowe sceny z finałowego sezonu! Zobacz więcej

W galerii możecie zobaczyć metamorfozy Sansy na przestrzeni kolejnych sezonów "Gry o tron". Jak interpretujecie jej fryzurę z teaserów 8. sezonu?

Zobacz galerię

"Gra o tron" sezon 8. - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×