"Gra o tron". Zobacz grafiki koncepcyjne z 8. sezonu! Szkice potwierdzają, że serial był od strony wizualnej perfekcyjnie dopracowany!

Finał serialu "Gra o tron" za nami. W sieci pojawiły się grafiki koncepcyjne z 8. sezonu, które przygotował Kieran Belshaw ze studia Karakter. Jego szkice potwierdzają, że mimo wielu krytycznych opinii, 8. sezon serialu HBO był od strony wizualnej perfekcyjnie dopracowany! Zobaczcie tylko te zdjęcia!

Multimedia

Finałowy sezon "Gry o tron" podzielił krytyków i widownię. Część była nim zachwycona, ale nie brakowało też rozczarowanych. Większość komentujących narzekała przede wszystkim na prace showrunnerów serialu — D.B. Weissa i Davida Benioffa, mnóstwo luk scenariuszowych oraz wpadki, takie jak ta z kubkiem kawy czy butelkami wody. Doszło nawet do tego, że Internauci stworzyli petycję, w której domagali się ponownego nakręcenia 8. sezonu z kompetentnymi scenarzystami.

Zobacz grafiki koncepcyjne, które nie zostały wykorzystane w serialu! Robią wrażenie! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ósmy sezon "Gry o tron" świetnie prezentował się jednak od strony wizualnej. Część kadrów z serialu znalazła nawet swoje miejsce na pulpitach komputerów i ekranach telefonów widzów "Gry o tron". W sieci pojawiły się ostatnio grafiki koncepcyjne Kierana Belshawa ze studia Karakter. Jego szkice udowadniają, że mimo wielu krytycznych opinii, 8. sezon serialu HBO był od strony wizualnej perfekcyjnie dopracowany!

Zobaczcie tylko te niesamowite grafiki koncepcyjne z 8. sezonu "Gry o tron"! Więcej prac autora szkiców znajdziecie TUTAJ!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×