"Gra o tron". Zobacz, jak naprawdę powinni wyglądać bohaterowie serialu HBO!

Bohaterowie z serialu "Gra o tron" różnią się od tych, o których pisał George R.R. Martin. Pierwowzory serialowych postaci wykreowane na kartach powieści słynnego pisarza, wyglądają nieco inaczej. Serwis Looper pokusił się o wizualizacje, które dobitnie pokazują różnice w wyglądzie postaci serialowych i tych z książek. Efekty ich pracy możecie zobaczyć w galerii.

Multimedia

Wszyscy wiedzą, że bijący rekordy popularności serial "Gra o tron" to telewizyjna ekranizacja książek George'a R.R. Martina. Nie każdy widz ma jednak świadomość, że serialowe postacie nie odzwierciedlają w 100% wizji pisarza. Potwierdził to serwis Looper, który przeanalizował książkowe opisy postaci stworzone przez George'a R.R. Martina. Jak się okazało aktorzy dobrani do poszczególnych ról - ich wygląd, kolor włosów, oczu, blizny jak i charakteryzacja, znacząco różnią się od oryginalnych postaci znanych z kart powieści.

Bohaterowie kultowego serialu HBO w konwencji PRL. Tego jeszcze nie było! [GALERIA]Zobacz więcej

Serwis Looper pokusił się o wizualizacje, które dobitnie pokazują różnice w wyglądzie postaci serialowych i tych z książek. Największe wrażenie robi chyba wygląd Daario Naharisa. Służący Daenerys Targaryen wojownik powinien nosić niebieskie włosy, brodę zaczesaną w trójząb i mieć złoty ząb.

Takich odstąpień od pomysłów Martina, jest jednak w serialu "Gra o tron" dużo więcej. Efekty pracy serwisu Looper możesz zobaczyć w galerii. Autorem fotomontaży jest Claire Williams.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×