"Gracze" - nowy serial z Dwaynem Johnsonem od 22 czerwca w HBO [ZDJĘCIA]

"Gracze" ("Ballers") to nowy komediowy serial HBO opowiadający o losach byłych i obecnych gwiazd amerykańskiego futbolu. Premiera serialu odbędzie się w poniedziałek, 22 czerwca w HBO. Serial będzie również dostępny w HBO GO.

Multimedia

Akcja serialu "Gracze" toczy się w słonecznym Miami. Głównym bohaterem jest legendarny zawodnik Spencer Strasmore (Dwayne Johnson), który kończy sportową karierę i rozpoczyna pracę jako menedżer młodszych graczy. Grono jego najbliższych przyjaciół to: Ricky – zdolny, ale wybuchowy skrzydłowy, który jest w równym stopniu znany z błyskotliwych występów na boisku, jak i ekscesów poza nim, Charles - emerytowany liniowy, który ma problemy z przystosowaniem się do realiów normalnego, niesportowego życia oraz Vernon - młody, świetnie zapowiadający się zawodnik, który obiecał sobie, że nigdy nie zapomni, skąd pochodzi. Wokół Spencera i jego kumpli kręci się mnóstwo różnych ludzi, co powoduje, że Spencer pakuje się w finansowe tarapaty. Wszyscy bohaterowie na boisku zachowują się jak zawodowcy, ale poza murawą czują się bardzo zagubieni.

Serial "Gracze" składa się z dziesięciu odcinków. Pomysłodawcą i producentem wykonawczym jest Steve Levinson (seriale HBO "Ekipa", "Zakazane imperium" i "In Treatment"). W rolach głównych występują: Dwayne Johnson ("San Andreas", "Szybcy i wściekli 7") jako Spencer Strasmore, John David Washington jako Ricky Jerret, Omar Miller ("CSI - Kryminalne zagadki Miami") jako Charles Greane oraz Donovan Carter jako Vernon Littlefield. W pozostałych rolach występują Troy Garity ("Barbershop"), Rob Corddry ("Jutro będzie futro"), London Brown ("American Hustle") i Jazmyn Simon.

Premierowe odcinki serialu "Gracze" będzie można oglądać od 22 czerwca w poniedziałki o godz. 4.00 i 23.00 w HBO. Tego dnia ruszają także w HBO drugi sezon serialu "Detektyw" ("True Detective") oraz nowa produkcja HBO "Świat w opałac"h (The Brink). Wszystkie produkcje będą również od 22 czerwca dostępne w HBO GO.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×