GRAMMY 2014. Ceremonia wręczenia nagród już w niedzielę 26.01.2014!

W nocy z niedzieli na poniedziałek (26 na 27 stycznia) czasu polskiego będzie miała miejsce 56. ceremonia wręczenia statuetek Grammy.

Multimedia

Ceremonia wręczenia nagród Grammy 2014 odbędzie się w niedzielę 26.01.2014. Podczas tegorocznej gali zostanie oddany hołd legendarnemu zespołowi The Beatles. W związku z tym zaplanowany jest również wspólny występ dwóch członków tego bandu: Ringo Starra i Paula McCartneya (czytaj więcej: Paul McCartney i Ringo Starr znów razem?).

Ponad to na scenie wystąpią m. in. Daft Punk, Pharrell Williams, Nile Rodgers, Stevie Wonder, Jay Z i Beyonce, Taylor Swift, John Legend i Keith Urban, Katy Perry, Robin Thicke i Chicago.

Wśród nominowanych są również Polacy: Paweł Sęk, polski producent i reżyser dźwięku oraz pianista Włodek Pawlik. ZOBACZ PEŁNĄ LISTĘ NOMINOWANYCH DO GRAMMY 2014

Nagrody Grammy zostaną przyznane już po raz 56. Ceremonia rozpocznie się 27 stycznia o godz. 1:00 w nocy czasu polskiego. Transmisję z tego wydarzenia będzie można obejrzeć na antenie amerykańskiej stacji CBS. Zaplanowany również live stream na stronie Grammy - nie wiadomo jednak czy będzie on dostępny dla mieszkańców Europy.

Tymczasem przypomnijmy sobie zeszłorocznych laureatów Grammy: GRAMMY 2013 ROZDANE!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×