Gratka dla fanów "Rancza" - powstała książka "Ranczo. Powieść"!

"Ranczo. Powieść" Roberta Bruttnera i Jerzego Niemczuka, która powstała w oparciu o scenariusz serialu, to wnikliwa, a zarazem ciepła satyra na współczesną polską wieś i jej mieszkańców.

Multimedia

TVP1 właśnie rozpoczęło emisję 8. sezonu serialu "Ranczo". Uwielbiana przez widzów opowieść o życiu mieszkańców Wilkowyj doczekała się wersji książkowej. Czego czytelnicy mogą się spodziewać po "Ranczo. Powieść"? CZYTAJ TAKŻE: ELŻBIETA ROMANOWSKA O NOWYM SEZONIE "RANCZA" [WIDEO] "RANCZO" - NOWY SEZON JUŻ 2 MARCA W TVP1! [ZWIASTUNY]

- Fani serialu znajdą w naszej powieści kultowe dialogi, mnóstwo humoru i wiele wątków, które nie pojawiły się w wersji telewizyjnej - mówili podczas spotkania z czytelnikami autorzy książki. Na promocji powieści pojawili się również aktorzy występujący w serialu. Jak oni oceniają pomysł stworzenia książki na podstawie fabuły serialu? - Jestem bardzo ciekawa, jak losy naszych postaci zostały opisane w książce. "Ranczo" jest dla mnie niezwykle ważnym serialem. Jestem dzieckiem tej produkcji! Na plan trafiłam zaraz po 1. roku szkoły teatralnej, w trakcie pracy odbywałam prawdziwe lekcje aktorstwa, a moimi nauczycielami byli wspaniali aktorzy. Zamierzam przeczytać powieść panów Bruttnera i Niemczuka już dziś! - powiedziała Magda Waligórska, czyli barmanka Wioletka.

Przeczytacie "Ranczo. Powieść"? :)

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×