Grażyna Krawczyk, pierwsza żona piosenkarza, komentuje sprawę spadku i postawę Ewy Krawczyk. "Serce to ona chyba ma?"

Do tej pory pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka, Grażyna, nie zabierała głosu w sprawie dziedziczenia majątku po ojcu przez Krzysztofa Krawczyka Juniora. Teraz przerwała milczenie, by wypowiedzieć się na temat testamentu wokalisty i zachowania Ewy Krawczyk.

Multimedia

Grażyna Krawczyk Ewa Krawczyk

Wczoraj, 20 września, została przeprowadzona druga rozprawa w sprawie spadku po Krzysztofie Krawczyku. Zeznawał notariusz Waldemar Jeziorski, który na prośbę Ewy Krawczyk spisał testament w domu piosenkarza 15 września 2020 roku. Według niego Krzysztof Krawczyk "w pełni rozumiał", o czym toczy się rozmowa i zdecydował, że cały spadek oraz prawa autorskie do jego utworów należą się Ewie Krawczyk, natomiast Junior ma prawo (ustawowe) do zachowku.

Wdowa nie stawiła się w sądzie, zaś Junior zakwestionował testament ojca. Adwokatka Krzysztofa Juniora, mecenas Monika Kucwaj-Zarzycka poprosiła o powołanie biegłego lekarza w celu sprawdzenia stanu zdrowia psychicznego artysty w momencie spisywania testamentu i sprawa została odroczona.

Krzysztof Krawczyk Junior zakwestionował w sądzie testament ojca. Co z zachowkiem i spadkiem? Zobacz więcej

Swoje milczenie postanowiła przerwać pierwsza żona artysty, 77-letnia Grażyna Krawczyk, której dobro syna piosenkarza leży na sercu. Uważa ona, że pominięcie przez Krawczyka syna w testamencie jest zupełnie niemożliwe:

Każdy, kto go znał, to potwierdzi, nie tylko ja. Powiem coś, co jest straszne, ale muszę: kiedy Halina [Żytkowiak, druga żona Krzysztofa Krawczyka i matka Juniora, już nieżyjąca - przyp. red.] dowiedziała się o wypadku, w którym tak strasznie ucierpiał jej syn, oświadczyła mu tak: to się stało z twojej winy, ty masz się teraz tym dzieckiem opiekować. Krzysiek zrozumiał wtedy, że został z tym sam, miał straszne wyrzuty sumienia i pracował z myślą o przyszłości tego dziecka, bo matka została w USA - powiedziała pani Grażyna w rozmowie z Pomponikiem..

Krzysztof Krawczyk Junior zakwestionował w sądzie testament ojca. Co z zachowkiem i spadkiem? Zobacz więcej

Wyznała, że piosenkarz zawsze przywoził prezenty dla jej młodszej siostry i brata, a ją "błagał o dziecko".

Bardzo to przeżywałam, że nie mogłam zajść w ciążę, leczyłam się nawet w sanatorium w Dusznikach Zdroju, a on mnie tam odwiedzał. Kiedy zdradził mnie z Haliną, przepraszał i tłumaczył się, że musi wziąć ze mną rozwód dla Krzysia, który był w drodze.

Co do Ewy Krawczyk i jej postawy wobec Juniora, pani Grażyna jest zbulwersowana zachowaniem wdowy:

Rozumiem, że ona nie ma dzieci, ale serce to ona chyba ma? - zapytała sarkastycznie.

Tymczasem Krzysztof Krawczyk Junior wydaje się być coraz bardziej zakochany w Kasi Filipiak, czego dowodem jest jego wczorajszy (z 22 września) post na Facebooku:

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • ela (gość)

  dziwię się tej pierwszej że się wypowiada na temat o którym nie ma pojęcia.Nie mieszkała razem z rodziną i nie wie o szczegółach stosunków między naszym kochanym Krzysiem który mówił nie raz jak płakał po rozmowie z synem.Niech się cieszy że K.K. tyle lat ją finansował przesyłając jej kasę.Który były mąż teraz płaci byłej taką kasę ???wyjątki.

  17.10.2021 15:54
 • Po prostu POLKA (gość)

  POLACY!!! Może lepiej byłoby, żeby każdy z nas zajął się własnymi problemami, których w życiu nam nie brakuje.... Wielu nie potrafi rozwiązać własnych problemów rodzinnych ale ma dużo do powiedzenia innym.... Ciekawa jestem ilu POLAKÓW pomodliło się o spokój duszy dla p. KRZYSZTOFA KRAWCZYKA????? Panie KRZYSZTOFIE!!!! DZIĘKUJMY!!!! za Pana PIEKNE PIOSENKI!!!! ODPOCZYWAJ W POKOJU.....

  26.09.2021 08:52
 • Irena (gość)

  Ludzie uspokójcie się bo Krawczyk w trumnie się przewraca albo wogle już go tam nie ma że wstydu .Komu nie dać jak dla własnego syna a pani Ewa za swoją pazerność straciła w oczach ludzi bardzo dużo.

  25.09.2021 18:29
 • Bogumila (gość)

  Pani Ewa to bezduszna,wyrachowana baba,nie dosc ze za zycia odsunela ojca od syna I utrudniala kontakty to jeszcze wspolnie z menadzerem odstawiaja cyrki ze spadkiem.To Poole,ale pani Ewo za wszystko trzeba w zyciu zaplacic,wiec niech Pani znajdzie w sobie chociaz odrobine szacunku do same siebie I przestanie walczyc z synem Pani Krzysztofa.

  25.09.2021 17:02
 • Bogumila (gość)

  Pani Ewa to bezduszna,wyrachowana baba,nie dosc ze za zycia odsunela ojca od syna I utrudniala kontakty to jeszcze wspolnie z menadzerem odstawiaja cyrki ze spadkiem.To Poole,ale pani Ewo za wszystko trzeba w zyciu zaplacic,wiec niech Pani znajdzie w sobie chociaz odrobine szacunku do same siebie I przestanie walczyc z synem Pani Krzysztofa.

  25.09.2021 17:00
 • Ewa (gość)

  Już. się zygac. chce ta wdówka. jest bez serca i. sumienia tak krzywdzic jego jedynego syna. tylko kasa do trumny majątku nie włożą

  25.09.2021 15:10
 • Nowa (gość)

  Ludziska głupie zajmijcie się pracą a nie cudzą dupą

  25.09.2021 14:00
 • Polonistka (gość)

  Ludzie, zainwestujcie w słowniki albo lekcje z pisowni. Oczy bolą od czytania tych hieroglifów.

  24.09.2021 11:26
 • Gosczaba (gość)

  P. Grażyna ma rację że broni juniora to kobieta z klasą ona znała p. Krzysia. I wiedziała na co stać że dziecku nie zrobi krzywdy. Junior nie miał dostępu bo p. Ewa nie pozwoliła na ko takt z tatą junior dzwonil zaws, e odbierała p. Ewa tel. Liczył. A się p. Ewy rodzina nierobów i zyrowala na chorym seniorze w tej chwili natychmiast potrzebna jest ekshumacja która wszystko wyjaśni. Proszę juniora żeby to zrobil bo to jest sparawa nadrzędna. Krzysiu juniorze jestem z toba i z. P. Grażynka pozdrawiam trzymam kciuki

  24.09.2021 07:21
 • Polecam piesn byla cicha I spokojna jak wiosna tylko ona zaleczy rany w sercu nie szukajcie zemsty !!!! (gość)

  Byla cicha I spokojna jak wiosna piesn tylko ona wyleczy rany w sercu polecam dla wszystkich co pisza kometarze spokojnie napewno tak zyczyl by sobie sp pan krzysztof krawczyk a jego trzecia zona to duzy znak zapytania

  24.09.2021 01:10
 • MM (gość)

  A ta grazyna to kto to ? widac tez pazerna bo nawet stare fotki wstawia pfff tez chce zarobic na wywiadach jak Jewa koniec świata gdzie oni byli wszyscy jak Chłopak potrzebował pomocy teraz nawet jaies gazyny Krawczyk sie odzywają śmieszni ci ludzie a portale bija kasę za wywiady hahahaa

  23.09.2021 22:50
 • Sluchaczka (gość)

  Mysle ze wdowa nie ma serca

  23.09.2021 22:26
 • Obserwator (gość)

  Dajcie tym ludziom żyć własnym życiem i nich sami rozwiązują własne problemy ,to są ich sprawy rodzinne, te nagonki niczemu nie służą...!!!!

  23.09.2021 20:01
 • Gość Poznan (gość)

  P.Grazyno to ja zadam pytanie czy Krzyszto senior powiedział że Juniora wykradli matce pod pretekstem ze babcia tęskni i chce go zobaczyc . Junior był z matka do 11 roku zycia Senior zdradzał wszystkie zony dlaczego brał z Ewka 4 sluby hmm? Mało Pani wie to że maił kontakt z Panią po co ? żeby rzucić pare groszy Pani hmm . 2 pytanie jak pani wiedziała to dlaczego nie pomogła pani Juniorowi przecież nie miała pani dzieci pytam .Chyba mało go pani znała Panią tez zdradzał jak chodziliśćie ze soba i wiedziała Pani o tym a jednak zdecydowała sie Pani na ślub z Kobieciarzem ! Jedna Halina miała Honor ze nie pozwoliła mu wrócić wolała zostac w Stanach i dobrze powiedziała że to jego wina bo wolał Kelnerkę niz Rodzinę .Pan Bóg pogroził mu palcem i bum wypadek szkoda tylko dziecka Krzysia ,bo obiecał Halinie że Krzys wróci do Niej ! i co zrobił nie zgodził sie na wyjaz Krzysia do matki bo On czekał na Haline w PL ,ale sie nie doczekał znam Seniora .Junior wygra zobaczycie ja to wiem !

  23.09.2021 18:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×