Grażyna Torbicka, Anna Maria Sieklucka, Klaudia El Dursi i Patricia Kazadi lśniły niczym gwiazdy Hollywood! Zobacz, jak wyglądały

Być kobietą to nie tylko mieć pół kilo biżuterii i duże kapelusze, jak śpiewała Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz. To także dbać o siebie, o czym dobrze wie m.in. Grażyna Torbicka, Anna Maria Sieklucka, Klaudia El Dursi i Patricia Kazadi. Gwiazdy pojawiły się na wyjątkowym wydarzeniu, przykuwając całą uwagę. Zobacz zdjęcia!

Multimedia

Gwiazdy na evencie L'Oréal Paris

Marka L'Oréal Paris zorganizowała wyjątkowe wydarzenie z udziałem znanych gwiazd z okazji promocji najnowszej serii kosmetyków z pro-retinolem i retinolem. „Event, który odbył się na Mysiej 3, zorganizowany został w kilku strefach, pod hasłem „To nie magia, to nauka”. Na wszystkich czekała strefa laboratorium, indywidualne konsultacje, możliwość sprawdzenia poziom nawilżenia skóry oraz dobranie spersonalizowanych kosmetyków z linii pielęgnacyjnych. Można było także porozmawiać z ekspertami i sprawdzić na sobie, jak działa masaż KOBIDO. Rozmowy z ekspertami poprowadziła Grażyna Torbicka, a jej gośćmi były dr Ivaną Stanković oraz Martyna Grzenkowicz”, podaje serwis AKPA.

Magdalena Boczarska na premierze kusiła odważnym dekoltem! Zobacz zdjęcia z wydarzeniaZobacz więcej

Grażyna Torbicka niczym gwiazda Hollywood

Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd, które cenią dobrą pielęgnację. Była m.in.:

Klaudia El Dursi,
Anna Maria Sieklucka,
Patricia Kazadi,
Ciocia Liestyle,
Jakob Kosel,
Anna Licińska.

Mogę spokojnie powiedzieć - produkty działają i sprawdziłam je sama - przytacza słowa Grażyny Torbickiej, Ambasadorki marki L'Oréal Paris, serwis AKPA.

Kilka słów o kosmetykach i samej firmie powiedziała Patricia Kazadi oraz Anna Maria Sieklucka. Ta druga nie kryła, że kocha testować nowości, ale gdy „trafi” markę, to jest jej wierna. Z kolei Kazadi wspomniała swoją babcię, która również określa się mianem wiernej konsumentki. - Moja babcia miała jeden krem, jedno mydło i w wieku ponad 90 lat nie miała zmarszczek - cytuje jej słowa serwis AKPA.

Grażyna Torbicka wyglądała niczym gwiazda Hollywood. Zobacz zdjęcia!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×