Grażyna Wolszczak chce zostać babcią

Kto by nie chciał mieć takiej babci. Niejeden powie z przymrużeniem oka “mogę zostać jej wnuczkiem“.

Multimedia

Kto by nie chciał mieć takiej babci. Niejeden powie z przymrużeniem oka “mogę zostać jej wnuczkiem“.

Grażyna Wolszczak olśniewa urodą i doskonałą kondycją. Mało kto wie, że ta gwiazda przekroczyła już barierę pięćdziesiątki, bo nikt w metrykę nie patrzy, a na swoje lata Grażyna przecież nie wygląda.

Ale wygląd, wyglądem, ale natura i tak dopomina się o swoje. Aktorka wyznała, że chce zostać babcią.

Widzę się w roli teściowej i babci. Nie wierzyłam, że do tego dojdzie, że kiedykolwiek to poczuję, a tu taka niespodzianka. Wprawdzie nie marzy mi się bycie babcią w stylu: siedząca i robiąca na drutach, tylko taka bardziej przebojowa, jak Krystyna Janda. Nie mam nic przeciwko, aby w naszym życiu pojawił się już mały człowiek. Ktoś powie, że ja mogę postarać się o dziecko. I może ma rację, ale jestem w wieku, kiedy to swojego już się nie chce, bo to za dużo roboty, ale cudzym chętnie się zajmę… - wyznała w tygodniku Świat&Ludzie.

Jak sądzicie, jej dorosły syn weźmie sobie te słowa do serca?

Czytaj także: Wolszczak nie narzeka na seks po pięćdziesiątce! Cóż to za widok! Grażyna Wolszczak w bikini! Tajemnica młodego wyglądu Grażyny Wolszczak!

Komentarze

Skomentuj
  • babcia (gość)

    Taaaaaaak,dziecko po pięćdziesiątce!,żeby czasem nie przeżywała okresu dojrzewania,już nie da się czytać o tej jej kondycji w każdym calu.A o wnukach można marzyć,każdemu wolno ,ale nie wszystkie marzenia się spełniają.No i wielkie halo,gdyby teraz była babcią.Są babcie trzydziestoparoletnie i co?

    23.08.2010 15:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×