"Grease". Olivia Newton-John nie żyje. Słynna aktorka miała 73 lata

Ta wiadomość właśnie wstrząsnęła całym filmowym światem. Po długiej chorobie zmarła Olivia Newton-John. Aktorka i wokalistka miała 73 lata.

Multimedia

Olivia Newton-John nie żyje. Słynna aktorka miała 73 lata

Olivia Newton-John nie żyje. Słynna aktorka i wokalistka miała 73 lata. Widzowie kochali ją za kultową już kreację Sandy w filmie "Grease". O śmierci artystki poinformowała jej rodzina. W oświadczeniu czytamy:

Dame Olivia Newton-John odeszła dziś rano spokojnie na swoim Ranczu w Południowej Kalifornii, otoczona rodziną i przyjaciółmi. Prosimy wszystkich o uszanowanie prywatności rodziny w tym bardzo trudnym czasie. (...) Zamiast kwiatów, rodzina prosi o przekazanie wszelkich datków ku jej pamięci na Fundusz Fundacji Olivii Newton-John (ONJFoundationFund.org).

Kazimiera Nogajówna nie żyje. Aktorka była matką znanej i cenionej dziennikarki!Zobacz więcej

Olivia Newton-John urodziła się 26 września 1948 roku w Cambridge. Ma niezwykle bogatą dyskografię, a jej piosenka "Physical" to prawdopodobnie jeden z najbardziej znanych utworów na całym świecie. Ogromną popularność Olivia Newton-John zyskała dzięki filmowi "Grease", który otworzył jej drzwi do Hollywood. Chociaż artystka zagrała jeszcze kilka ról, to jednak żadna z kreacji nie powtórzyła sukcesu roli w "Grease".

W ostatnich latach Olivia Newton-John zagrała w takich filmach jak m.in. "Rekinado 5: Efekt płetwiarniany" czy "Mr. Dundee. Powrót". Artystka od dawna zmagała się z nowotworem piersi; pierwszą operację przeszła jeszcze na początku lat 90. XX wieku.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×