"Grey’s Anatomy: Chirurdzy" sezon 16. Ostatni odcinek inny niż planowano! Koronawirus uniemożliwił nagranie finału

Problemów z realizacją seriali ciąg dalszy. Z powodu pandemii koronawirusa nie odbędzie się nagranie kilku ostatnich odcinków 16. sezonu serialu "Grey’s Anatomy: Chirurdzy". Kiedy finał?

Multimedia

"Grey’s Anatomy: Chirurdzy" sezon 16. - finał inny niż planowano!

Ze względu na wciąż panującą pandemię koronawirusa, 16. sezon "Chirurgów" został skrócony. Ekipa zdążyła nagrać 21 z planowanych 25 odcinków serii, później zdjęcia zostały przerwane. Zdecydowano jednak, że "Grey's Anatomy" nie będzie kontynuowany, a finał zostanie wyemitowany wcześniej niż planowano.

Twórcy seriali medycznych pomagają w walce z koronawirusem. Rekwizyty z planów trafiły do szpitali!Zobacz więcej

Ostatni odcinek 16. sezonu będzie pokazany 9 kwietnia. Zobaczymy w nim co innego, niż zakładano pisząc scenariusze odcinków. Oznacza to, że w tym sezonie na fanów "Chirurgów" czekają już tylko dwa odcinki. W 20. pt. "Zaśpiewaj jeszcze raz", Owen (Kevin McKidd) i Link (Chris Carmack) będą leczyć pacjentkę, która po wybudzeniu się po zabiegu, nie może przestać śpiewać.

W finale serii Link będzie próbował przekonać Amelię (Caterina Scorsone), że powinna uspokoić się i wyciszyć, będąc w ostatnim etapie ciąży. Hayes (Richard Flood) zada Meredith (Ellen Pompeo) zaskakujące pytanie, a Owen dokona szokującego odkrycia.

Justin Chambers odchodzi z serialu! Doktor Karev zostanie uśmiercony?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fde (gość)

    Ffffggss

    31.03.2020 12:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×