Grochola będzie kontynuowała naukę tańca?

Pisarka już tęskni z programem i swoim partnerem, Janem.

Multimedia

Spędzanie czasu na parkiecie niewątpliwie przypadło jej do gustu. Bardzo możliwe, że czeka ich jeszcze wiele godzin treningów.

 • Niewykluczone, że w sierpniu polecimy z Jankiem do Orlando w Stanach Zjednoczonych na konkurs tańca dla par złożonych z amatorów i zawodowców - zdradziła w rozmowie z "Twoim Imperium".

Jeżeli w konkursie doceniana byłaby osobowość, Katarzyna miałaby ogromne szanse na wygraną.

Ciekawe, jak czuje się teraz Natasza Urbańska. O niej Kliment nie wypowiadał się w superlatywach. Nie podarował jej także tylu prezentów, co Kasi.

Także widzom Grochola bardziej przypadła do gustu, gdyż wydawała się bardziej optymistycznie podchodzić do swojego udziału w programie i nie traktowała występów jako walki o życie.

Czy ma szansę na podbicie serc jury w USA?

Czytaj także: Zaprzyjaźniły się w "Tańcu z gwiazdami"! Kłótnia Grocholi w “Tańcu z gwiazdami"! Grochola bardziej wymagająca w tańcu niż Urbańska?

Komentarze

Skomentuj
 • ta sama praczka (gość)

  do boczka:Nic się "komuś" nie pomyliło -Kazię,to poznaję z odległości 100km,natomiast P.Katarzyna jest feministką,ale wrogiem wojującego feminizmu:)Polecam Jej książki ,bo są dobre,ale widać poglądy .Poza tym nie ma co porównywać urody P.Katarzyny i poczucia humoru do syczącej jadem p.K.:))

  03.06.2010 10:40
 • boczek (gość)

  Po części zgadzam się z "praczką" - faktycznie Pani Kasia miała dużą radochę mogąc się "pobawić" z Panem Klimentem - ale to dobrze niech sobie użyje półki jeszcze ma siły. Co do feminizmu... to chyba sie coś komuś pomyliło, w TzG występowała Kasia a nie KAZIA...

  03.06.2010 07:15
 • praczka (gość)

  No !w tym wieku móc lgnąc do młodego ciała mężczyzny :)) to jak ma nie tęsknic??-fajne ma nogi i poczucie humoru,żeby tylko ten jej niezdrowy feminizm byłoby ok.

  02.06.2010 20:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×