gromee

"Twoja twarz brzmi znajomo". Andrzej Gromala i Sara Chmiel ponownie zostali rodzicami! Synek pary urodził się w wyjątkowym dniu. "Przypadek? Nie sądzę"

Były juror programu "Twoja twarz brzmi znajomo" i DJ Andrzej Gromala, znany szerszej publice jako Gromee powitał na świecie swoje trzecie dziecko. Radosną nowiną podzielił się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Synek muzyka i jego partnerki Sary Chmiel przyszedł w wyjątkowym dla jego taty dniu - 9 marca, uznawanym za Dzień DJ-a.

09.03.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Top of the Top Sopot Festival 2019". Edyta Górniak wkracza na klubowe parkiety! Piosenka "Król" będzie hitem kończącego się lata?

Edyta Górniak zaśpiewała na "Top of the Top Sopot Festival 2019". Wokalistka na scenie w Operze Leśnej zaprezentowała m.in. nowy singiel, który jest efektem współpracy z uzdolnionym producentem muzycznym Gromeem. Czy piosenka "Król" będzie hitem kończącego się lata? Zobaczcie, jak Edyta Górniak zaprezentowała się na "Top of the Top Sopot Festival 2019".

14.08.2019Top of the Top Sopot Festival 2019

Opole 2018. Margaret, Sarsa, Gromee, Rafał Brzozowski, Red Lips i inni na konferencji prasowej [DUŻO ZDJĘĆ+PROGRAM FESTIWALU]

Od 8 do 11 czerwca po raz 55. Opole stanie się stolicą polskiej piosenki. Tegoroczną edycję krajowego festiwalu uświetnią wielkie gwiazdy i znakomici artyści: Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Margaret, Katarzyna Moś, Kasia Kowalska, Rafał Brzozowski, Red Lips, Katarzyna Cerekwicka, Sławomir, Łukasz Zagrobelny, Krzysztof Kiljański, Golden Life, Sarsa, Feel i wielu innych.

21.05.2018Opole 2018

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×