"Gry rodzinne". Serialowa komedia pomyłek od Netfliksa. Eliza Rycembel, Bartosz Gelner i Edyta Olszówka w centrum rodzinnych zawirowań. Zobacz zwiastun!

"Gry rodzinne" to nowa propozycja od Netfliksa. Polski serial przedstawia historię niecodziennego ślubu, podczas którego rodzinne sprawy coraz bardziej się komplikują. W tej komedii pomyłek można się wszystkiego spodziewać. W mediach właśnie pojawił się zwiastun serialu.

Multimedia

"Gry rodzinne". Nowa polska produkcja Netfliksa

"Gry rodzinne" to nowa propozycja Netfliksa. Serial, który pojawi się na platformie pod koniec sierpnia, powiększy zbiór polskich produkcji serwisu streamingowego. Komediowy scenariusz przedstawia wyjątkowy dzień Kaśki. Studentka medycyny ma poślubić zamożnego chirurga plastycznego Jana. Podczas ceremonii dochodzi jednak do zbiegu dziwnych okoliczności. Tak rodziny i bliscy młodej pary zdają sobie sprawę, że jedyne co ich łączy to sekrety i kłamstwa. Brudy i tajemnice obu stron zostaną ujawnione podczas uroczystości ślubnej. Reżyserem serialu jest Łukasz Ostalski, a autorką scenariusza Agnieszka Pilaszewska.

Nowy polski serial Netflixa z Elizą Rycembel i Edytą OlszówkąZobacz więcej

"Gry rodzinne" – zwiastun

Zwiastun ośmioodcinkowego serial "gry rodzinne" właśnie pojawił się w sieci. Możemy zobaczyć w nim wycinek tej szalonej historii. Kiedy główni bohaterowie stają na ślubnym kobiercu, wszystko zaczyna się walić. Rodzinne zamieszania mogą doprowadzić do zakończenia, którego nikt wcześniej nie zakładał. W roli Kaśki zobaczymy Elizę Rycembel, a na ekranie towarzyszą jej m.in. Bartosz Gelner, Piotr Pacek, Izabela Kuna, Edyta Olszówka i Paweł Deląg.

Magdalena Boczarska w zwiastunie nowego filmu twórców "365 dni"Zobacz więcej

Premiera już 31 sierpnia na Netfliksie!

Jesteście ciekawi serialu "Gry rodzinne"?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×