"Grzech Fatmagül" odcinek 106. Pierwszy pocałunek Fatmagül i Kerima! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Fatmagül i Kerim postanowili ukryć się w domku w lesie, należącym do Fahrettina. Tam bardzo się do siebie zbliżają... Sprawdź, co wydarzy się w 106. odcinku serialu "Grzech Fatmagül"

Multimedia

"GRZECH FATMAGUL" ODCINEK 106. W CZWARTEK, 8.12.2016 O GODZ. 13:55 W TVP1!

Trwa sprawa Fatmagül (Beren Saat) w sądzie, w którą coraz bardziej angażują się media. Rodzina Fatmagül zdecydowała, że dziewczyna powinnna wyjechać i zniknąć na chwilę z pola widzenia dziennikarzy. W domku w lesie towarzyszy jej Kerim (Engin Akyürek).

W 106. odcinku serialu "Grzech Fatmagül" Fahrettin (Serdar Gökhan) i Deniz (Gözde Kocaoğlu) szczęśliwie wracają do Australii. Kerim i Fatmagül wciąż są w domku ojca Kerima. Postanawiają poszukać właściciela suczki Lodos, do której oboje bardzo się przywiązali.

Tymczasem, Mustafa (Fırat Çelik) przekonuje Yasemin, by przyznała się do tego, że zastawiła pułapkę na Turanera (Aziz Sarvan). Dostaje od niej nagranie, na którym słychać wyraźne polecenia Erdogana (Kaan Taşaner). Hadżer (Sevtap Özaltun) jest zdruzgotana artykułem na swój temat. Yadigar - niania Yaszaranów dzwoni do Meltem (Seda Güven) i pyta, co grozi Selimowi (Engin Öztürk) i Erdoganowi jeśli okaże się, że to wszystko prawda. Mimo obaw, postanawia przerwać milczenie i spotkać się z Kadirem (Civan Canova). Adwokat wraca jednak ze spotkania z niczym. Ubiega go Reszat (Musa Uzunlar), który szantażuje kobietę grożąc, że skrzywdzi jej wnuczkę. Yadigar obiecuje, że nic nie powie przeciwko Selimowi i Erdoganowi.

Dzięki wspólnemu pobytowi w domu Fahrettina Kerim i Fatmagül bardzo się do siebie zbliżają. Spędzają razem wieczór przy ognisku. Fatmagül czyta poezję, a Kerim nachyla się, aby ją pocałować. Dziewczyna nie stawia oporu...

Zobacz galerię

GRZECH FATMAGUL - CZYTAJ TAKŻE:

FATMAGUL I KERIM WYJEŻDŻAJĄ DO DOMU FAHRETTINA [WIDEO+ZDJĘCIA]
KIM JEST BEREN SAAT - GWIAZDA SERIALI "WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" I "GRZECH FATMAGUL"? [ZDJĘCIA]
ILE ODCINKÓW MA TURECKI SERIAL "GRZECH FATMAGUL"? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • też poetka (gość)

    Orhan Veli Kanik "Słucham Stambułu"

    09.12.2016 08:58
  • Adrianna (gość)

    Wiecie może jak nazywa się ten wiersz i jakiego autora?

    08.12.2016 18:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×