"Grzech Fatmagül" odcinek 108. Erdogan zastawia pułapkę na Fatmagül! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Fatmagül i Kerim spędzili kilka dni w odosobnieniu i bardzo zbliżyli się do siebie. Przychodzi jednak czas powrotu. Sprawdź, co wydarzy się w 108. odcinku serialu "Grzech Fatmagül"!

Multimedia

"GRZECH FATMAGUL" ODCINEK 108. W PONIEDZIAŁEK, 12.12.2016 O GODZ. 13:55 W TVP1!

Przez nadwyraz wielkie zainteresowanie mediów sprawą gwałtu na Fatmagül (Beren Saat), rodzina dziewczyny zdecydowała, że powinna zniknąć z pola widzenia dziennikarzy. Razem z Kerimem (Engin Akyürek) pojechała więc na kilka dni do domku w lesie.

W 108. odcinku serialu "Grzech Fatmagül" Fatmagül i Kerim wyjeżdżają z domku Fahrettina (Serdar Gökhan), zostawiając tam miłe wspomnienia ze wspólnie spędzonych chwil. W drodze powrotnej Fatmagül dowiaduje się, że Mukkades (Esra Dermancıoğlu) urodziła w domu zdrowego wcześniaka. Po przyjeździe pogotowia oboje zostają przetransportowani do szpitala, dokąt jadą także Fatmagül i Kerim. Murat (Ata Yılmaz Önal) jest zazdrosny o małego intruza, choć wszyscy próbują go pocieszyć prezentami. Fatmagül czule opiekuje się dzieckiem, co sprawia, że uczucia Kerima do niej sa jeszcze silniejsze.

Perihan (Deniz Türkali) wraca do domu, czeka ją długa rehabilitacja. Nil odwiedza ją jako lekarz prowadzący, jednak natknąwszy się na Erdogana (Kaan Taşaner), zaprzestaje wizyt. Kadir (Civan Canova) przy okazji seminarium spędza dużo czasu z dawnymi przyjaciółmi, co wzbudza niepokój Meryem (Civan Canova).

Fatmagül udaje się na sesję do psychologa, gdzie dużo rozmawia o macierzyństwie i zbliżeniu z Kerimem. Pod budynkiem czeka na nią Erdogan, który zapędza ją do tunelu. Po krótkiej rozmowie z Kerimem, Fatmagül rozłącza się i słyszy, jak ktoś woła jej imię. Odwraca się i widzi Erdogana!

Zobacz galerię

GRZECH FATMAGUL - CZYTAJ TAKŻE:

YASZARANOWIE MAJĄ MUSTAFĘ W GARŚCI! [WIDEO+ZDJĘCIA]
KIM JEST BEREN SAAT - GWIAZDA SERIALI "WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" I "GRZECH FATMAGUL"? [ZDJĘCIA]
ILE ODCINKÓW MA TURECKI SERIAL "GRZECH FATMAGUL"? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×