"Grzech Fatmagül" odcinek 109. Rahmi ratuje Fatmagül przed Erdoganem! Zabije go? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Erdogan nie rezygnuje z zemsty! Postanowił zastawić na Fatmagül pułapkę! Sprawdź, co wydarzy się w 109. odcinku serialu "Grzech Fatmagül"!

Multimedia

"GRZECH FATMAGUL" ODCINEK 109. WE WTOREK, 13.12.2016 O GODZ. 13:55 W TVP1!

Erdogan (Kaan Taşaner) nie może znieść myśli, że przez Fatmagül (Beren Saat) może spędzić resztę życia w więzieniu. Najpierw zaczaił się w domu Kadira (Civan Canova), ale jego samochód został zauważony i musiał uciekać. Teraz ma inny plan.

W 109. odcinku serialu "Grzech Fatmagül" Erdogan zachodzi drogę Fatmagül, gdy ta wraca z terapii. Dziewczyna jest przerażona i woła o pomoc. Erdogan próbuje przekonać ją, żeby wycofała pozew. Nagle pojawia się Rahmi (Bülent Seyran) i atakuje Erdogana łopatą. Mężczyzna pada nieprzytomny na ziemię. Wszystko widzi Mustafa (Fırat Çelik), który pojawia się na miejscu zdarzenia. Ucieka jednak niezauważony.

Fatmagül jest przerażona. Dzwoni po pogotowie i do Kerima (Engin Akyürek). Erdogan w ciężkim stanie zostaje odwieziony do szpitala, a Rahmi na posterunek. Prokurator wysyła Rahmiego na badania psychologiczne. Czy poniesie konsekwencje za napaść? Co będzie z Erdoganem?

Zobacz galerię

GRZECH FATMAGUL - CZYTAJ TAKŻE:

ERDOGAN ZASTAWIA PUŁAPKĘ NA FATMAGUL! [WIDEO+ZDJĘCIA]
KIM JEST BEREN SAAT - GWIAZDA SERIALI "WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" I "GRZECH FATMAGUL"? [ZDJĘCIA]
ILE ODCINKÓW MA TURECKI SERIAL "GRZECH FATMAGUL"? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×