"Grzech Fatmagül" odcinek 110. Rahmi poniesie karę za napaść na Erdogana! Zostanie w więzieniu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Erdogan postanowił porozmawiać z Fatmagül twarzą w twarz. To jednak nie skończyło się dobrze. Co będzie dalej? Sprawdź, co wydarzy się w 110. odcinku serialu "Grzech Fatmagül"!

Multimedia

"GRZECH FATMAGUL" ODCINEK 110. W ŚRODĘ, 14.12.2016 O GODZ. 13:55 W TVP1!

Fatmagül (Beren Saat) wyszła z terapii u psychologa i w tunelu została zaczepiona przez Erdogana (Kaan Taşaner), który postanowił przekonać ją do tego, aby wycofała oskarżenia. Fatmagül spanikowała, a z pomocą przyszedł jej Rahmi (Bülent Seyran). To niestety tlyko pogorszyło sytuację.

W 110. odcinku serialu "Grzech Fatmagül" Erdogan przebywa w szpitalu, a Rahmi dostaje zaświadczenie o poczytalności. Może ponieść odpowiedzialność karną za swój czyn. Współwięźniowie drwią z niego. Kadir (Civan Canova) i Fatmagül jadą spotkać się z Rahmim w zakładzie karnym.

W międzyczasie, Fatmagül i Kerim (Engin Akyürek) dowiadują się o samobójczej śmierci Leman (Servet Pandur). Mukaddes (Esra Dermancıoğlu), która dopiero co urodziła dziecko, obwinia Fatmagül o wszystko, co spotkało do tej pory ich rodzinę. Tymczasem, Kadir bezskutecznie próbuje wyznać Meryem (Sumru Yavrucuk) swoje uczucia. Kobieta jest przekonana, że wszystko, co mówi dotyczy jego przyjaciółki Humeyry. Koledzy z klasy Murata dowiadują się, że Rahmi jest w więzieniu.

Zobacz galerię

GRZECH FATMAGUL - CZYTAJ TAKŻE:

RAHMI BRONI FATMAGUL PRZED ERDOGANEM. ZABIJE GO? [WIDEO+ZDJĘCIA]
KIM JEST BEREN SAAT - GWIAZDA SERIALI "WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" I "GRZECH FATMAGUL"? [ZDJĘCIA]
ILE ODCINKÓW MA TURECKI SERIAL "GRZECH FATMAGUL"? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Wojtczak Ewa (gość)

    Dlaczego nie ma dalszych odcinków serialu Grzech Fasmagul na Vod tvp pl

    03.01.2020 10:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×