"Grzech Fatmagül" odcinek 111. Münir składa Fatmagül propozycję nie do odrzucenia! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Sprawy bardzo się skomplikowały. Atak Rahmiego na Erdogana stawia Fatmagül w trudniej sytuacji. Sprawdź, co wydarzy się w 111. odcinku serialu "Grzech Fatmagül"!

Multimedia

"GRZECH FATMAGUL" ODCINEK 111. W CZWARTEK, 15.12.2016 O GODZ. 13:55 W TVP1!

Rahmi (Bülent Seyran) zaatakował Erdogana (Kaan Taşaner) łopatą, kiedy ten chciał nakłonić Fatmagül (Beren Saat) do wycofania oskarżenia w sprawie gwałtu. Przez to sprawy pokomplikowały się.

W 111. odcinku serialu "Grzech Fatmagül" Rahmi wciąz przebywa w areszcie i bardzo ciężko to znosi. Okazuje się, że Rahmi może zostać za kratami nawet 24 lata - jeśli Erdogan nie przeżyje! Kiedy Fatmagül, Kerim (Engin Akyürek) i Kadir (Civan Canova) wychodzą od Rahmiego, spotykają Münira (Murat Daltaban). Mężczyzna składa Fatmagül propozycję, wywołując tym samym duże zamieszanie. Chce, żeby dziewczyna wycofała pozew o gwałt, a w zamian za to Erdogan nie pozwie Rahmiego. Fatmagül jest rozdarta - nie wie, co robić.

Wszyscy oprócz Mukaddes (Esra Dermancıoğlu) chcą, żeby Fatmagül odrzuciła tę karygodną ofertę. Kerim zaskakuje ją, kiedy dzwoni do Münira, żeby się dogadać. Wybucha awantura.

Do Mustafy (Fırat Çelik) dzwoni Serdar, telefon odbiera Asu (Sevtap Özaltun). Mężczyzna informuje ją, że znalazł łódź, o którą prosił go Mustafa. Mustafa zapewnia żonę, że uciekną, gdy tylko otrzymają paszporty.

Zobacz galerię

GRZECH FATMAGUL - CZYTAJ TAKŻE:

RAHMI PONIESIE KARĘ ZA NAPAŚĆ NA ERDOGANA! ZOSTANIE W WIĘZIENIU? [WIDEO+ZDJĘCIA]
KIM JEST BEREN SAAT - GWIAZDA SERIALI "WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" I "GRZECH FATMAGUL"? [ZDJĘCIA]
ILE ODCINKÓW MA TURECKI SERIAL "GRZECH FATMAGUL"? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×