"Grzech Fatmagül" odcinek 112. Fatmagül wycofa skargę na Yaszaranów? Rahmi wychodzi na wolność! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Yaszaranowie szantazują Fatmagül, aby wcofała skargę, w zamian za co oni nie będą żadąć kary dla Rahmiego za napaść na Erdogana. Jak to się skończy? Sprawdź, co wydarzy się w 112. odcinku serialu "Grzech Fatmagül"!

Multimedia

"GRZECH FATMAGUL" ODCINEK 112. W PIĄTEK, 16.12.2016 O GODZ. 13:55 W TVP1!

Fatmagül (Beren Saat) jest w trudnej sytuacji. Chce chronić brata, który dla niej zaatakował Erdogana (Kaan Taşaner). Rahmi (Bülent Seyran) bardzo źle znosi pobyt w areszcie.

W 112. odcinku serialu "Grzech Fatmagül" Fatmagül jest gotowa wycofać sprawę w zamian za zwolnienie Rahmiego z więzienia. Taki warunek postawił Münir (Murat Daltaban). Kerim (Engin Akyürek) jest z tego powodu bardzo niezadowolony. - Przykro mi, że tak się stało, ale dla Rahmiego wciąż jest nadzieja! Jego wina nie jest przesądzona, Kadir go wybroni. Może pojawią się jacyś świadkowie... Ale ty nie możesz się wycofać. Jeśli to zrobisz, całe życie będziesz tego żałować - wskazuje Kerim w rozmowie z ukochaną. Meryem (Sumru Yavrucuk) również nie popiera decyzji Fatmagül. Sprowadza matkę pewnej zgwałconej dziewczyny, której list przeczytała ze wzruszeniem. Nakłania Fatmagül do dalszej walki w imieniu wszystkich pokrzywdzonych kobiet. Po rozmowie z bratem Fatmagül w ostatniej chwili zmienia zdanie.

Okazuje się także, że Yaszaranowie wycofali swoją skargę. Perihan (Deniz Türkali) zaszantażowała rodzinę. Jeśli nie zrezygnują z oskarżenia brata Fatmagül, powie całą prawdę o wydarzeniach pamiętnej nocy i dalszych intrygach Yaszaranów. Erdogan zostaje wypisany ze szpitala i bezpowrotnie traci względy pięknej Nil. Rahmi wychodzi na wolność.

Zobacz galerię

GRZECH FATMAGUL - CZYTAJ TAKŻE:

MUNIR SKŁADA FATMAGUL PROPOZYCJĘ NIE DO ODRZUCENIA! [WIDEO+ZDJĘCIA]
KIM JEST BEREN SAAT - GWIAZDA SERIALI "WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" I "GRZECH FATMAGUL"? [ZDJĘCIA]
ILE ODCINKÓW MA TURECKI SERIAL "GRZECH FATMAGUL"? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×