"Grzech Fatmagül" odcinek 113. Kerim wpada w szał! Drze suknię ślubną Fatmagül! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Napięta sytuacja w rodzinie Fatmagül daje się we znaki. Kerim nie wytrzymuje i wpada w szał! Sprawdź, co wydarzy się w 113. odcinku serialu "Grzech Fatmagül"!

Multimedia

"GRZECH FATMAGUL" ODCINEK 113. W PONIEDZIAŁEK, 19.12.2016 O GODZ. 13:55 W TVP1!

Rahmi (Bülent Seyran) wyszedł na wolność dzięki temu, że Perihan (Deniz Türkali) zaszantażowała Yaszaranów - jeśli nie zrezygnowaliby z oskarżenia brata Fatmagül (Beren Saat), miała powiedzieć całą prawdę o wydarzeniach pamiętnej nocy i dalszych intrygach rodziny.

W 113. odcinku serialu "Grzech Fatmagül" podczas przyjęcia z okazji powrotu Rahmiego do domu, po telefonie od Erdogana (Kaan Taşaner), Kerim próbuje dowiedzieć się, jak Erdoganowi udało się wejść do ich domu. Jest wściekły, że Erdogan dotykał osobistych rzeczy Fatmagül, równocześnie czuje się bezradny. Ma poczucie, że zawiódł Fatmagül, nie zapewniając jej bezpieczeństwa. Wpada w szał i drze suknię ślubną dziewczyny.

Meryem (Sumru Yavrucuk) i Kadir (Civan Canova) wpadają na siebie w banku. Mężczyzna przez przypadek dowiaduje się, że Meryem wzięła kredyt. Ömer (Alper Kut) dociera do nagrania z kamer na parkingu, na którym wyraźnie widać, jak Erdogan idzie za Fatmagül. Ta wiadomość wszystkim poprawia nastrój. Mustafa (Fırat Çelik), Halide (Sacide Taşaner) i Asu (Sevtap Özaltun) jadą na badanie kontrolne. Okazuje się, że Asu spodziewa się syna. Mustafa wybiera dla niego imię. Wracają wspomnienia. W klinice na drodze staje im Erdogan, który w zamian za informacje o stryju proponuje Mustafie paszporty.

Zobacz galerię

GRZECH FATMAGUL - CZYTAJ TAKŻE:

FATMAGUL WYCOFA SKARGĘ NA YASZARANÓW? RAHMI WYCHODZI NA WOLNOŚĆ! [WIDEO+ZDJĘCIA]
KIM JEST BEREN SAAT - GWIAZDA SERIALI "WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" I "GRZECH FATMAGUL"? [ZDJĘCIA]
ILE ODCINKÓW MA TURECKI SERIAL "GRZECH FATMAGUL"? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×