"Grzech Fatmagül" odcinek 114. Fatmagül pomaga zgwałconej dziewczynie [WIDEO+ZDJĘCIA]

Fatmagül wciąż ma traumę po wydarzeniach z feralnej nocy, zaczyna mieć jednak też coraz więcej siły, aby z tym walczyć. Sprawdź, co wydarzy się w 114. odcinku serialu "Grzech Fatmagül"!

Multimedia

"GRZECH FATMAGUL" ODCINEK 114. WE WTOREK, 20.12.2016 O GODZ. 13:55 W TVP1!

Po napaści Fatmagül (Beren Saat) i interwencji Rahmiego (Bülent Seyran), Erdogan (Kaan Taşaner) ma się już coraz lepiej. Rodzina Fatmagül wciąż jednak szuka dowodów na to, że to Yaszaranowie sprowokowali całe zajście.

W 114. odcinku serialu "Grzech Fatmagül" Kadir (Civan Canova) i Meryem (Sumru Yavrucuk) zauważają na nagraniach Mustafę (Fırat Çelik). Okazuje się, że był w pobliżu miejsca zdarzenia, ale niewiadomą pozostaje, kogo śledził. Erdogan i Mustafa mają być doprowadzeni na komisariat, żeby złożyć zeznania. Tymczasem Mustafa ucieka, kiedy dostrzega wóz policyjny zatrzymujący się pod ich domem.

Kadir zwierza się Kerimowi (Engin Akyürek) ze swoich uczuć do Meryem. Po wizycie Fatmagül, Özge ciągle płacze. Siostra dziewczyny robi ich matce wyrzuty, że niepotrzebnie kontaktowała się z Fatmagül. Mukaddes (Esra Dermancıoğlu) sugeruje, że jej oprawca może być kimś bliskim. Fatmagül dzwoni do domu dziewczyny i prosi o możliwość porozmawiania z Özge. Dziewczyna po długim milczeniu wypowiada pierwsze słowa i prosi Fatmagül o pomoc.

Zobacz galerię

GRZECH FATMAGUL - CZYTAJ TAKŻE:

FATMAGUL WYCOFA SKARGĘ NA YASZARANÓW? RAHMI WYCHODZI NA WOLNOŚĆ! [WIDEO+ZDJĘCIA]
KIM JEST BEREN SAAT - GWIAZDA SERIALI "WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" I "GRZECH FATMAGUL"? [ZDJĘCIA]
ILE ODCINKÓW MA TURECKI SERIAL "GRZECH FATMAGUL"? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×