"Grzech Fatmagül" odcinek 116. Mustafa strzela do Kerima! Zabije go? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Mustafa uciekł przed Yaszaranami, a Asu wciąż jest dręczona. W rodzinie Fatmagül radość z powodu zaręczyn Meryem i kadira. Sprawdź, co wydarzy się w 116. odcinku serialu "Grzech Fatmagül"!

Multimedia

"GRZECH FATMAGUL" ODCINEK 116. W CZWARTEK, 22.12.2016 O GODZ. 13:55 W TVP1!

Kadir (Civan Canova) postanowił oświadczyć się Meryem (Sumru Yavrucuk), z któą od początku połączyła go wyjątkowa nić porozumienia. W rodzinie Fatmagül (Beren Saat) jest sporo radości. Ale wciąż nie wiadomo, jaka jest odpowiedź Meryem...

W 116. odcinku serialu "Grzech Fatmagül" Meryem i Kadir podejmują decyzję o tym, że wkrótce się pobiorą. Radosną nowinę obwieszczają rodzinie. Wszyscy bardzo się cieszą. Kadir udaje się do prokuratora do Izmiru. Matka Mustafy idzie do domu Yaszaranów. Kobieta jest przekonana, że mają coś wspólnego ze zniknięciem jej syna.

CZYTAJ TAKŻE:

Kadir oświadcza się Meryem! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przed restauracją Fatmagül pojawia się Mithat i wszczyna awanturę. Fatmagül dzwoni do matki Özge, aby ją przed nim ostrzec. Okazuje się, że Mithat został zwolniony z więzienia ze względu na brak dowodów. Fatmagül proponuje, żeby kobiety zatrzymały się u nich. Mukaddes (Esra Dermancıoğlu) jest bardzo niezadowolona z takiego obrotu sprawy. Dochodzi do podpisania umowy pomiędzy Yaszaranami, a Ender (Veda Yurtsever İpek) i Meltem Alagöz (Seda Güven). Yaszaranowie nie mogą się pogodzić z tym, że będą musieli przekazać im swoje imperium.

Kerim (Engin Akyürek) i Fatmagül dochodzą do wniosku, że rodzinie Özge najlepiej będzie w domku w lesie. Kerim jedzie tam nocą, żeby wszystko przygotować. Okazuje się, że tam właśnie ukrywa się Mustafa, który w samotności rozpamiętuje przeszłość. Podsłuchuje on rozmowę telefoniczną Kerima i Fatmagül. Dręczą go myśli. Zdaje sobie sprawę z tego, że Kerim ma teraz to, co on utracił. Mustafa z ukrycia strzela do Kerima, a ten pada na ziemię.

Zobacz galerię

Ile odcinków ma nowa turecka superprodukcja? [WIDEO]Zobacz więcej

Kim jest nowa Anastazja - sułtanka Kösem i gwiazda "Grzechu Fatmagül"? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×