"Grzech Fatmagül" odcinek 118. Policja zatrzymuje Mustafę! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Mustafa z zazdrości o szczęście Kerima i Fatmagül, strzelił do Ilgaza! Na szczęście Kerim przeżył, ale czy Mustafa poniesie karę? Sprawdź, co wydarzy się w 118. ocinku serialu "Grzech Fatmagül"!

Multimedia

"GRZECH FATMAGUL" ODCINEK 118. WE WTOREK, 27.12.2016 O GODZ. 13:55 W TVP1!

Kerim (Engin Akyürek) i Fatmagül (Beren Saat) są coraz bardziej szczęśliwi w swoim towarzystwie. Kiedy Kerim pojechał do domku w lesie, aby przygotować go na przyjazd rodziny Özge, jego rozmowę z ukochaną usłyszał Mustafa (Fırat Çelik). Z zazdrośic postrzelił Kerima.

W 118. odcinku serialu "Grzech Fatmagül" Kerim dochodzi do siebie w szpitalu, Fatmagül nie odstępuje go na krok. Policja poszukuje sprawcy. Yaszaranowie mają alibi, w kręgu podejrzanych pozostaje Mustafa. Serdar zaczyna coś podejrzewać, wypytuje znajomego żandarma o Mustafę. Żandarmi z Ildir zabierają Mustafę na przesłuchanie. Policja szuka go w jego mieszkaniu w Stambule.

CZYTAJ TAKŻE:

Kerim przeżyje, ale straci pamięć? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Halide (Sacide Taşaner) nie wytrzymuje nerwów związanych z problemami z synem i w krytycznym stanie trafia do szpitala. Mustafa natychmiast wraca do Stambułu i jedzie do szpitala, gdzie zatrzymuje go policja, jako podejrzanego w sprawie postrzelenia Kerima. Mustafa nie chce opuścić matki, boi się, że rodzicielka może umrzeć. Kadir (Civan Canova) i Meryem (Sumru Yavrucuk) zaręczają się.

Zobacz galerię

Ile odcinków ma nowa turecka superprodukcja? [WIDEO]Zobacz więcej

Kim jest nowa Anastazja - sułtanka Kösem i gwiazda "Grzechu Fatmagül"? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×