"Grzech Fatmagül" odcinek 120. Stan Kerima pogarsza się! Mustafa chce go zabić! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Mustafa cierpi z powodu złego stanu swojej matki. Nie zamierza też pogodzić się z faktem, iż to Kerim ma być szczęśliwy z Fatmagül. Sprawdź, co wydarzy się w 120 odcinku serialu "Grzech Fatmagül"!

Multimedia

"GRZECH FATMAGUL" ODCINEK 120. W CZWARTEK, 29.12.2016 O GODZ. 14:05 W TVP1!

Kerim (Engin Akyürek) został postrzelony przez Mustafę (Fırat Çelik), gdy ten usłyszał jego rozmowę z Fatmagül (Beren Saat). W tym samym czasie co Kerim, do szpitala trafiła też matka Mustafy, Halide (Sacide Taşaner). On został natomiast zatrzymany w celu przesłuchania.

W 120. odcinku serialu "Grzech Fatmagül" stan zdrowia Kerima nagle się pogarsza. Fatmagül jest przerażona. Martwi się o Kerima i nie wyobraża sobie, że może go zabraknąć u jej boku. Lekarze robią wszystko, żeby go uratować. Rodzina jest zrozpaczona. Fahrettin (Serdar Gökhan), który przyjechał z Australii jak tylko dowiedział się o tym, co się stało, bezskutecznie próbuje dowiedzieć się prawdy od Asu (Sevtap Özaltun). Dziewczyna czuwa w szpitalu przy chorej matce Mustafy. Na jej prośbę dzwoni do Fatmagül. Kobieta wie, że umiera i prosi ją o wybaczenie.

CZYTAJ TAKŻE:

Ender i Meltem przejmują holding Yaszaranów! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Serdara dręczą wyrzuty sumienia. Podejrzewa, że Mustafa jest winny morderstwa Vurala i że to on postrzelił Kerima. Mustafa wychodzi z więzienia z powodu braku dowodów. Jest już jednak za późno, jego matka umiera. Smutną wiadomość przekazuje mu Asu. Mustafa jest załamany. Poprzysięga sobie, że zabije Kerima.

Zobacz galerię

Ile odcinków ma nowa turecka superprodukcja? [WIDEO]Zobacz więcej

Kim jest nowa Anastazja - sułtanka Kösem i gwiazda "Grzechu Fatmagül"? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Iza Rosińska (gość)

    Grzech fatmagul

    21.11.2017 20:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×