"Grzech Fatmagül" odcinek 121. Fahrettin dowie się, że to Mustafa strzelał do Kerima? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Mustafie wciąż udaje się ukryć swoje winy. Czy w końcy wyjdzie na jaw, że to on strzelał do Kerima? Sprawdź, co wydarzy się w 121. odcinku serialu "Grzech Fatmagül"!

Multimedia

"GRZECH FATMAGUL" ODCINEK 121. W PIĄTEK, 30.12.2016 O GODZ. 14:00 W TVP1!

Mustafa (Fırat Çelik) postrzelił Kerima (Engin Akyürek) z zazdrości o Fatmagül (Beren Saat). Kerim nie pamięta jednak niczego, co wydarzyło się w na chwilę przed postrzałem. Prawdy chce na własną rękę dowiedzieć się jego ojciec, Fahrettin (Serdar Gökhan).

W 121. odcinku serialu "Grzech Fatmagül" Mustafa jest przygnębiony śmiercią matki. Ma żal do Fatmagül i Kerima, że nie mógł się z nią pożegnać. Tymczasem, Ender (Veda Yurtsever İpek) i Meltem (Seda Güven) wyczuwają, że Yaszaranowie obawiają się Mustafy i postanawiają skontaktować się z nim.

CZYTAJ TAKŻE:

Stan Kerima pogarsza się! Mustafa chce go zabić! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Mustafa wdziera się na oddział intensywnej terapii i wchodzi na salę, gdzie leży Kerim, gdy nie ma Fatmagül. Obwinia ich o śmierć matki. Nagle pojawia się Fahrettin, który rzuca się na Mustafę. Ten próbuje przekonać wszystkich, że to nie on strzelał do Kerima. Mimo braku dowodów, nikt nie wierzy w jego niewinność. Mustafa wychodzi i jedzie do Ildir pochować matkę. Tam, w domu Serdara, czeka na niego Fahrettin, który przysiągł sobie, że pozna prawdę.

Zobacz galerię

Ile odcinków ma nowa turecka superprodukcja? [WIDEO]Zobacz więcej

Kim jest nowa Anastazja - sułtanka Kösem i gwiazda "Grzechu Fatmagül"? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×