"Grzech Fatmagül" odcinek 58. Podejrzani o gwałt na Fatmagül zostają aresztowani! [ZDJĘCIA]

Kerim zgłosił się na policję, a Fatmagül złożyła skargę na gwałcicieli. Rozpoczłęo się śledztwo. Czy winni cierpienia Fatmagül zostaną ukarani? Sprawdź, co wydarzy się w 58. odcinku serialu "Grzech Fatmagül"!

Multimedia

"GRZECH FATMAGUL" ODCINEK 58. W CZWARTEK, 29.09.2016 O GODZ. 13:55 W TVP1!

Po tym, jak Kerim (Engin Akyürek) oddał się w ręce policji i sprowokował przez to konieczność złożenia zeznań przez Fatmagül (Beren Saat), prokuratura rozpoczęła śledztwo w sprawie gwałtu.

W 58. odcinku serialu "Grzech Fatmagül" dzień po tym, jak pod domem Fatmagül pojawili się Erdoğan (Kaan Taşaner) i Selim (Engin Öztürk), Kerim martwi się o żonę. Nie chce, aby wychodziła do pracy sama. Razem z Rahmim (Bülent Seyran) odwozi ją, ale Fatmagül wciąż nie darzy go zaufaniem. - Jestem zła na siebie, że nie powiedziałam o wszystkim policji od razu. Teraz to stało się twoim zwycięstwem - wskazuje rozżalona. Tymczasem, Meryem (Sumru Yavrucuk) wreszcie udaje się skontaktować z adwokatem. Ten początkowo odmawia, jednak w końcu zgadza się reprezentować Fatmagül w sądzie. Pozornie sprawa wygląda na przegraną, ale jego zdaniem, wniesienie jej do prokuratury w miejscu zdarzenia daje pewną szansę na wygraną. - To będzie trudna sprawa. Dla was obojga - zwraca się prawnik do Fatmagül i Kerima. - To nic. Zniosę wszystko jeśli tylko oni poniosą wreszcie karę - odpowiada Fatmagül.

Fatmagül poznaje dawną znajomą Kerima, Kristin. Widząc ją, wydaje się być zazdrosna! - Tyle razy słyszałam twoje imię, a teraz w końcu cię poznaję! Bardzo mi miło - mówi po angielsku Kristin. Przyznaje później Kerimowi, że ma piękną żonę. Fatmagül nie rozumie, a Kerim nie tłumaczy wszystkiego. Odiwedzając adwokata okazuje się, że jest całkiem pijany! Jego współpracownicy wskazują, że od dawna ma problemy z alkoholem. Podejrzani o gwałt - Erdoğan i Selim zostają aresztowani w celu złożenia wyjaśnień. Wszystkiemu przygląda się Mustafa (Fırat Çelik). Policja przyjeżdża także po Kerima. - Nie wiem co ze mną będzie, ale posprzątam ten bałagan - mówi do Fatmagül kierując się w stronę radiowozu. Vural (Buğra Gülsoy) po udanej operacji leży wciąż w szpitalu.

Zobacz galerię

CZYTAJ TAKŻE:

"GRZECH FATMAGUL". FATMAGUL WNOSI SKARGĘ NA GWAŁCICIELI! KERIM PÓJDZIE DO WIĘZIENIA? [ZDJĘCIA]
KIM JEST BEREN SAAT - GWIAZDA SERIALI "WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" I "GRZECH FATMAGUL"? [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • julka (gość)

    Nie lubię tej Kristin. Bez niej byłoby o wiele lepiej.

    29.09.2016 19:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×